Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand Butterfly Balsa Carbo X5 si DHS Skyline TG3

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Vand Butterfly Balsa Carbo X5 si DHS Skyline TG3

    Vand paleta complet.
    Pretul este 200 RON.
    Nu ma intereseaza schimburi decat cu lemnele Galaxy K4(V14),K6(V16) sau daca vrea cineva sa faca o fapta buna si sa imi dea un Timo Boll Spirit sau un Michael Maze , iar fetele le dau pt un DHS Hurricane 3 NEO.Atat.
    Paleta nu este lovita in afara de o mica zgarietura care se vede in poza si care nu afecteaza jocul.
    Paleta consta din LEMN:Butterfly Balsa Carbo X5,fata rosie DHS Skyline TG2 si fata neagra LKT Black Power(am inteles ca este copie a Tenergy 05,dar n-am de unde sa stiu cum joaca T05).
    Am paleta de vreo 2-3 luni ,dar nu cred ca am jucat mai mult de 10 sedinte cu ea.Daca vreti sa o vedeti sau sa dati cu ea putem sa ne intalnim la Top Tenis Arena.
    Nu am dezlipit fetele pentru ca nu am lipiciul la mine,dar daca vrea cineva neaparat astept un mesaj si o sa fac poza si cu lemnul sau o sa le iau pe cele dinainte sa lipesc fetele acestea.Mentionez ca de cand am lipit fetele acestea nu le-am mai dezlipit.In afara de zgarietura aceea pe cant paleta nu a mai fost atinsa niciodata.
    Ultima editare de doktorashu32; 01.mar.2012, 22:16.

  • #2
    Cat de vechi este lemnul ?
    Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

    Comentariu


    • #3
      Dupa cum am spus,paleta o am de 2-3 luni.Am cumparat-o de la manyaku88 de pe forum.Cand a fost luata noua nu stiu.Lemnul este intr-o stare f buna.

      Comentariu


      • #4
        Am vazut ca o ai de doua trei luni am crezut ca ai idee cat de vechi este caci pare sa fie modelul vechi dupa logo, care nu s-a mai fabricat in ultimii 2-3 ani din cate imi aduc aminte...
        Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

        Comentariu


        • #5
          Red Diamond e asemanatoare cu T05, Black Power e mai chinezeasca putin.
          www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
          http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

          Comentariu


          • #6
            Vand Butterfly Balsa Carbo X5 si DHS Skyline TG3

            Lemnul este in stare foarte buna.Pentru mai multe detalii astept PM.PRET : 140.
            Nu ma intereseaza schimburile de niciun fel decat cu TBS sau M.Maze/Galaxy K6.
            Fata Dhs Skyline TG 3 Rosie.PRET : 40.
            Astept oferte de schimb pentru fata Skyline cu alte fete negre,noi sau uzate foarte putin + o diferenta de la mine.

            Comentariu


            • #7
              ai mesaj privat de la mine.
              Blade: Bty Primorac Carbon off+
              Bh:Tenergy 80 fx
              Fh:Tenergy 80 fx

              Comentariu


              • #8
                Ofer un milion pe lemn
                Ma Lin Soft
                Yasaka Rakza 7
                Xiom Yanus

                Comentariu


                • #9
                  Cat esti dispus sa lasi din pret,daca mai ai cumva lemnul?
                  lemn:Joola Carbon
                  Fh Tibhar aurus sound
                  Bh Tibhar sinus sound

                  Comentariu


                  • #10
                    Vandut !

                    Comentariu

                    Procesare...
                    X