Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Amanat!!! vand fete Tibhar Genius 2.0

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Amanat!!! vand fete Tibhar Genius 2.0

    Vand o pereche fete Tibhar Genius 2.0 impecabile,
    cumparate ieri de la ttsport.ro (valigti), probate azi 30 min, sunt prea tari pentru mine.
    Vreau Tibhar Genius Sound . Eventual schimb cu acestea in aceleasi conditii ca ale mele.
    Le am taiat perfect pe un Bty M. Maze, si lipit cu adeziv pe baza de apa Bty
    m au costat 300 lei cu tot cu transport, vreau pe ele 260 lei si suport eu transportul.
    Poze inca nu am facut, dar am sa fac si trimit la cerere daca este nevoie.
    Fetele sunt dezlipite de pe lemn, si sunt puse la pastrare.(nu joc cu ele).

    Momentan le retrag de la vanzare, vreau sa le mai incerc, poate ma obisnuiesc cu ele.
    Ultima editare de REMI; 28.mar.2012, 21:06.
    Blade: Bty M. Maze
    FH: T. Genius 2.0
    BH: T. Genius 2.0

  • #2
    dimensiuni si poze daca se poate

    Comentariu


    • #3
      Doar 30 minute le-ati jucat?e mult prea putin pentru orice fata pentru a va obisnui cu ea -am invatat de la membrii mai experimentati ca o fata sau un lemn ce place din prima va deveni in scurt timp mult prea lent
      Lemn:Butterfly Liu Shiwen
      FH: Tenergy 05
      BH: Dignics 05

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de george25 Vezi post
        Doar 30 minute le-ati jucat?e mult prea putin pentru orice fata pentru a va obisnui cu ea -am invatat de la membrii mai experimentati ca o fata sau un lemn ce place din prima va deveni in scurt timp mult prea lent
        salut,
        Ai dreptate,
        Ideea e ca eu incercasem varianta sound, si mi au placut. Am comandat genius crezand ca am procedat corect,
        dar cand le am incercat mi am dat seama ca nu erau ceea ce incercasem. si le am scos la vanzare.
        Cand am reincercat genius sound, am realizat ceea ce ai zis si tu, sigur o sa am nevoie de ele in curand.
        Inca nu m am hotarat 100% dar prevad ca o sa inchid topicul
        O zi buna
        Blade: Bty M. Maze
        FH: T. Genius 2.0
        BH: T. Genius 2.0

        Comentariu

        Procesare...
        X