Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

cum se manifesta fetele Butterfly G3 pe lemnul KOrbel SKr7?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 6 (0 members and 6 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • cum se manifesta fetele Butterfly G3 pe lemnul KOrbel SKr7?

    vreau sa incerc fetele G3 pe skr7?ce spuneti?merita?exista mare diferenta intre tenergy 05 si G3?

  • #2
    SKr7 ??? N-am auzit de el... Stiu de Petr Korbel, Petr Korbel SK7, Petr Korbel Magic Hand...
    Fh: Rakza X
    Blade: Bty Innerforce ULC
    Bh: Rakza X Soft

    Comentariu


    • #3
      scz,asta era

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de Gabriel91 Vezi post
        SKr7 ??? N-am auzit de el... Stiu de Petr Korbel, Petr Korbel SK7, Petr Korbel Magic Hand...
        Daca nu ai auzit tu nu inseamna ca nu exista http://www.ebay.com.au/itm/NEW-Butte...-/220457527401
        Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

        Comentariu


        • #5
          Atentie la detalii: E tot SK7, asa cum a mentionat si Gabriel. Nu cred ca exista SKr7 asa cum a fost trecut in titlu si in primul post...

          Comentariu


          • #6
            ...

            am gresit putin la denumire,dar nu asta conteaza...vreau doar sa stiu daca merge sa bag pe SK7 fetele Butterfly G3

            Comentariu


            • #7
              Pana la urma TOT nu am inteles ai lemn Butterfly Korbel SK7 sau lemn Butterfly SK7 ? Lemn Butterfly Petr Korbel SK7 cum intreba Gabriel mai sus oricum nu am vazut
              Ultima editare de adishorul; 19.mar.2012, 17:25. Motiv: L
              Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

              Comentariu


              • #8
                am lemn Butterfly Korbel SK7....deci pana acum am jucat cu tenergy05 pe acest lemn si vreau sa imi iau alte fete pt k paleta e groaznic de grea si cam greu de controlat ,vreau pana la urma sa fac o schimbare....am decis sa pastrez lemnu' dar vreau alte fete(oricum astea deja sunt ft uzate),fetele le prefer dure sau mediu dure pt k joc deasupra mesei si nu vreau niste fete soft sau altceva pt k nu imi doresc sa-mi stric stilu'....mi s-a propus initial sa incerc Xiom VEga pro si omega 4...altii spun ca ar fi buna donic acuda S1...sau Butterfly G3...nustiu ce sa incerc...am nationalele peste 2 luni si eo inca nu m-am decis =)

                Comentariu


                • #9
                  Pe Korbel SK7 merge f bine Omega 4 Pro, care are burete cam de aceiasi duritate cu T05 dar un topsheet putin mai elastic, ceea ce este foarte bine. Spin, viteza si control excelente. Pt BH puteti folosi la fel sau daca doriti putin mai moale si cu mai mult control, Omega 4 Europe. Seria Omega 4 este excelenta, greu de intrecut.
                  Lemn- Bty Viscaria
                  FH - TENERGY 05
                  BH - TENERGY 80

                  Comentariu


                  • #10
                    ms de sfat,pe rever vreau sa incerc un xiom vega pro

                    Comentariu

                    Procesare...
                    X