Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Paleta Butterfly Kreanga Power

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Paleta Butterfly Kreanga Power

    Buna!Am 14 ani jumate si joc tenis cam de 2 ani.Am inceput sa ma pricep la acest sport si as vrea sa imi achizitionez o paleta cat de cat performanta.Acum am o paltea Rambo International 4002 care e foarte buna pentru pretul ei de 50 ron insa nu pot sa imi depasesc nivelul cu aceasta.Din pacate nu imi permit o paleta scumpa si trebuie sa ma incadrez in 150 ron.Stiu ca paletele preasamblate nu sunt foarte bune dar nu vreau sa ajung la performante extraordinare ci doar sa am un joc bun care sa aiba sanse la turneele de amatori plus ca nu vreau sa ma complic cu asamblarea paletei.Am gasit pe Butterfly Romania paleta Butterfly Kreanga Power si mi se pare interesanta insa nu prea sunt informatii despre ea.Din cunostiintele voatre e buna de ceva?Are fete si lemn bunicel?Mentionez ca am un stil bazat pe atac insa ma descurc si pe aparare.
    Lemn LKT Instict
    FH Hurricane III Double Happiness
    BH Thibar Rapid D.Tecs

  • #2
    Nu trebuie sa iti faci griji in privinta asamblarii si lipirii paletei-userul Rblade-pe care ti-l recomand cu caldura are tot ce iti trebuie,si iti va trimite o paleta mult mai buna decat ce vrei sa iti cumperi-Lemn LKT Instinct si fete Gambler sau Focus Snipe-si cu tot cu transport vei plati cam 150 Ron-doar ia legatura cu el-e f de treaba si profesionist-Bafta
    Lemn:Butterfly Liu Shiwen
    FH: Tenergy 05
    BH: Dignics 05

    Comentariu


    • #3
      Dar de unde am siguranta ca paleta mi se va livra?Daca eu ii bag banutii in cont si el nu imi trimite paleta eu ce fac in cazul asta?De asta am zis sa imi iau paleta preasamlata de la butterfly ca sa fiu sigur ca nu voi fi pacalit.Tu ce spui? P.S:Ma scuzi ca nu am trimis pe privat dar ai casuta cu mesaje plina.
      Lemn LKT Instict
      FH Hurricane III Double Happiness
      BH Thibar Rapid D.Tecs

      Comentariu


      • #4
        Uitate la Calificative si daca vezi 1 negativ nu cumperi de la el sau 0,dar domnul Rblade are peste 10 calificative,deci ti'l recomand si eu!
        Blade:Butterfly Kong Linghui Special ST
        FH:Joola Rhyzm
        BH:Joola Samba+ max

        Comentariu


        • #5
          Multumesc pentr atentionare-nu ii livrezi niciun ban in cont-platesti doar la posta-ramburs-vine coletul-platesti-ridici paleta de la ghiseul postei-inplus,Rblade,ca si alti domni care vand materiale profesionale-domul Tibi-Viva Sport-si altii sunt f seriosi,nimeni nu s-aplans ca ar fi fost pacaliti de dansii,si poti sa te uiti la calificativele comerciale primite de ei
          Lemn:Butterfly Liu Shiwen
          FH: Tenergy 05
          BH: Dignics 05

          Comentariu


          • #6
            M-am uitat la "istoria" domnului RBlade si pare un om foarte serios...Acum o sa iau legatura cu el si sa vad daca ma rezolva
            Lemn LKT Instict
            FH Hurricane III Double Happiness
            BH Thibar Rapid D.Tecs

            Comentariu

            Procesare...
            X