Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Comparatii intre fete

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Comparatii intre fete

    Am gasit un articol interesant despre principalele fete si tipul lor constructiv.
    Citind acest articol m am lamurit cu multe, cred ca este f util celor incepatori.
    Sper sa nu mai fi fost dat de altcineva , ca sa ma repet, dar pana acum nu l am mai vazut

    http://web.me.com/igsstern/tabletenn...Rubber_DB.html
    Blade: Bty M. Maze
    FH: T. Genius 2.0
    BH: T. Genius 2.0

  • #2
    Foarte interesant!
    Merita sa aruncati o privire.

    Comentariu


    • #3
      Da asa este ,
      cautam o comparatie intre fetele Tibhar si nu i mi spunea nimeni cum si de ce, aici scrie.
      La fel si la tenergy acuda, razka etc
      Sunt si comparatii intre lemne, si alte articole.
      Blade: Bty M. Maze
      FH: T. Genius 2.0
      BH: T. Genius 2.0

      Comentariu


      • #4
        Daaa , comparatiile intre cele 5 lemne din seria Timo Boll (ZLC , ZLF , ALC , T5000 , W7) m-au incantat .
        BLADE :VISCARIA(FL) fluture negru , FH : Victas v 01 Limber , BH : Tibhar Evolution FX-P
        "Atentie : Dacă aprinzi proiectoarele de ceață noaptea (afară nefiind ceață) mașina ta primește automat 25 CP in plus !"

        Comentariu


        • #5
          Articolele astea au aparut de ceva vreme nu sunt de acum... sa nu uitati sa "cerneti" reclama din ele cand le cititi
          Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

          Comentariu


          • #6
            Din pacate, forumurile Romanesti, reflecta mentalitatea romaneasca si duc lipsa de review-uri serioase (exceptie facand Grasomega, care a deschis frumos aceasta cale). Toata lumea tine de informatie ca de "sfintele moaste", de parca ar tezauriza graunte de nisip, uitand ca adevarata cunoastere se gaseste numai in suma cunostintelor tuturor. Nu le impartasim, ramanem niste prosti!
            Lemn- Bty Viscaria
            FH - TENERGY 05
            BH - TENERGY 80

            Comentariu


            • #7
              Aveti dreptate , domnule Aurel. Asta se aplica la jucatorii valorosi care intra pe aici.
              Amatorii pur sange impartasesc, pana cand li se inchide brusc gura. Am vazut ca George25 a fost intrebat direct ce experienta are, si de atunci si-a limitat postarile.
              TsE

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de Emil Tudor Vezi post
                Aveti dreptate , domnule Aurel. Asta se aplica la jucatorii valorosi care intra pe aici.
                Amatorii pur sange impartasesc, pana cand li se inchide brusc gura. Am vazut ca George25 a fost intrebat direct ce experienta are, si de atunci si-a limitat postarile.
                Am incercat sa ma limitez a imi exprima parerea doar la fetele si lemnele cu care am jucat,deoarece cand am dat sfaturi legate de priza corecta,de pozitia corecta la masa,de executarea corecta a loviturilor,atunci am fost cel mai aspru criticat,deoarece unii nu concep ca loviturile lor sa fie gresite,cred ca deja stiu toate loviturile si cauta materiale mai rapide,cu mai mult spin,care eventual sa joace singure,si nu se gandesc ca mingile care ies afara sunt in primul rand cauza a loviturii incorect executate de ei.
                Lemn:Butterfly Liu Shiwen
                FH: Tenergy 05
                BH: Dignics 05

                Comentariu

                Procesare...
                X