Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneul Final se muta la Cluj

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneul Final se muta la Cluj

    Datorita faptului ca Toth Laszlo a oferit conditii bune de joc si a faptului ca cei de la București nu au avut nimic impotriva turneul final se va tine in Cluj in aceeasi data.

    Vom reveni cu detalii.

  • #2
    salut

    MULTUMESC pentru ca mi-ati acordat o sansa sa organizez turneu final la Cluj-Napoca.Revin cu alte detalii

    Comentariu


    • #3
      este ultima sansa. :P :P :P :P :P :P (tare-i greu de traversat m-tii iarna)

      Comentariu


      • #4
        Re: salut

        Postat în original de NICOVALA CUGIR
        MULTUMESC pentru ca mi-ati acordat o sansa sa organizez turneu final la Cluj-Napoca.Revin cu alte detalii
        Nu trebuie sa multumesti nimanui ci noi iti vom multumi daca ne faci un turneu frumos.

        Comentariu


        • #5
          OK!

          Comentariu


          • #6
            turneu final

            La turneul final de la Cluj poate participa oricine ? De exmeplu eu am participat doar la turneul de la bucuresti care a fost in primavara-vara si joc in div onoare in bucuresti.
            Blade: Tibhar Samsonov Alpha FL
            Fh: Xiom Omega II euro black
            Bh: Xiom Omega I euro max red
            Glue: Xiom i-bond
            http://www.okclub.lx.ro

            Comentariu


            • #7
              Re: turneu final

              Postat în original de Marian023
              La turneul final de la Cluj poate participa oricine ? De exmeplu eu am participat doar la turneul de la bucuresti care a fost in primavara-vara si joc in div onoare in bucuresti.
              Sunt anumite conditii de participare, trebuie sa fii in grupa open (cei scrisi cu verde in clasamentul general) dar nici astia toti datorita faptului ca numai 30 de persoane au drept de participare. Voi scrie pe forum lista jucatorilor admisi cu o saptamana inaintea turneului.

              Comentariu


              • #8
                trebuie sa fie SANGE (ma refer la jocuri) si sa fie un sistem turneu intre cei mai tari .......FIECARE JOC SA FIE CA O F I N A L A .....Vreau sa stiu cel care va castiga va fi M A M A la toti???????? (ca sa stiu ce pozitie voi adopta,),,,,,,,,,, in joc

                Comentariu


                • #9
                  fac un B si trec de primul loc sau voi veni sa iau diploma ca am participat la cele mai multe concursuri si locurile mele 3 le-a papat LUPU

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: turneu final

                    Postat în original de mircea.garaz
                    Vezi ca esti la limita celor 30 de persoane si s-ar putea sa patesti ca bulgarii care se uita la televizor !?!
                    Mircea nu inteleg ce ai vrut sa spui cu limita de 30, ptr. ca dupa "Regulamentul actual" au dreptul sa participe doar primii 20 din Clasament, restul participantilor sunt dupa alte criterii...
                    Blade: TSP Balsa 8.5 Top Speed​ //Re-Impact Medusa// Gergely Carbon​​
                    FH: Yasaka Rakza 7 soft // Yasaka Rakza 7 soft // Tenergy 05
                    BH:HALLMARK Power Spin // R.I.T.C.802-40 // Tenergy 05

                    Comentariu


                    • #11
                      Cred ca ar fi bine sa fie publicata lista cu "participantii admisi" cit mai repede, nu de alta dar suntem unii care vrem sa ne luam de grija participarii din timp, poate avem timp sa ne facem si alte planuri...
                      Poate venim de 01.12.2007 la Cluj, daca la Turneul Final nu avem dreptul sa participam, cine stie... sa raspunda.
                      Blade: TSP Balsa 8.5 Top Speed​ //Re-Impact Medusa// Gergely Carbon​​
                      FH: Yasaka Rakza 7 soft // Yasaka Rakza 7 soft // Tenergy 05
                      BH:HALLMARK Power Spin // R.I.T.C.802-40 // Tenergy 05

                      Comentariu


                      • #12
                        Lista cu cei care au drept de participare se face dupa clasamentul pe decembrie si nu dupa cel pe noiembrie, dar in principiu va fi un turneu de maxim 42 de persoane (avem la dispozitie 12 mese) din care avem asa:
                        -6 jucatori Lamont (ei vor fi in grupele inferioare impreuna cu noi dar vor avea grupe superioare separate)
                        -3 jucatori cu invitatie din partea organizatorului local.
                        -organizatorii de turnee A (si poate si B)
                        -primii 30 de jucatori dupa clasamentul din decembrie

                        daca avem la categoriile juniori, old boys, sau feminin minim 6 persoane putem face un turneu satelit pentru fiecare din aceste categorii.

                        Comentariu


                        • #13
                          daca e asa ca organizator de turneu A PREGATITI-VA bine, aviz si preaviz

                          Comentariu


                          • #14
                            cine mai are timp de asa ceva cand trebuie sa ma antrenez de 3 ori pe zi si o data noaptea

                            Comentariu


                            • #15
                              Dupa cum unii au aflat eu nu mai pot juca cu stanga deocamdata si nu se stie daca voi mai putea juca, si in consecinta am inceput sa joc cu mana dreapta. Problema este ca in acest moment sunt mult mai slab decat cu stanga si nu este corect sa beneficiez de statutul de cap de serie.

                              In concluzie voi juca sub numele de Iacob ClaudiuD (de la dreapta) avand statut de incepator, cu punctaje separate, deci o iau din nou de la 0.

                              Comentariu


                              • #16

                                Comentariu


                                • #17
                                  daca tu joci cu dr. ma apuc de tenis cu stanga sa vedem ce-o sa iasa,sau facem un turneu separat al celor convertiti,pe undeva ai dreptate in poza joci cu dreapta

                                  Comentariu

                                  Procesare...
                                  X