Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand Fete test

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 5 (0 members and 5 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Vand Fete test

    Anunt vechi.
    Se inchide.
    Vand colectia de fete folosite si noi, poate mai are cineva nevoie. Raritati.
    Donic Baxter Short pips orizontal. Negru, 1.8, 160*146. Burete jumulit. 40 RON. Pentru evaluare.
    Donic Piranja, Long pips "ITTF", Negru 1.2, 157*150, jucata f. putin, burete murdar, o sa-l curat. Pret 60 RON.
    Tenergy 05 rosu burete 1,9. Burete neciupit, top neciupit, dimensiuni 151*149, pret Vanduta. Fara booster, fara speed glue.
    DHS SKYLINE TG3 NEO 2.15, neagra, patrata (8 colturi), vidata, Vanduta
    DHS SKYLINE TG3 Blue sponge 2.2, neagra, 153*150, booster, Vanduta
    DHS SKYLINE TG3 Comerciala 2.2, neagra, 159*147, booster, Vanduta
    Butterfly Raystorm Short Pips dispuse vertical, rosu 1,8, 156*153, burete usor ciupit.
    Pentru cunoscatori. Vanduta
    Ultima editare de Emil Tudor; 11.dec.2012, 19:46.
    TsE

  • #2
    Disponibile pentru vizionare luni-miercuri-vineri de la 18-20 la Viva Sport.
    Cu telefon in prealabil. Multumesc.
    TsE

    Comentariu


    • #3
      ofer un dhs pf4 de 1.6 mm doar taiat si probat la schimb pt fața cu burete albastru
      Lemn: Butterfly Petr Korbel
      BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

      Comentariu


      • #4
        Multumesc, dar am destule fete acum. Si lemne.
        Apoi, posta face 50% din fata.
        TsE

        Comentariu


        • #5
          un numar de telefon puteti sa postati
          sunt din bucuresti si sunt interesat de cele 2 fete dhs second

          Comentariu


          • #6
            Ai MP.
            TsE

            Comentariu


            • #7
              DHS SKyline III TG3 Neo rezervat...
              TsE

              Comentariu


              • #8
                Toate fetele din primul post disponibile pentru testare/cumparare. Rezervari neonorate.
                Astept in continuare mesajele voastre.
                PS:
                Coppa X2 este pe Timo Boll ALC, daca vrea cineva sa vada ce poate cu adevarat cauciucul asta.
                Disponibil un Tenergy 05 rosu de 1,9, dimensiune ALC. Pretul e negociabil....
                TsE

                Comentariu


                • #9
                  Fetele DHS TG3 au plecat spre Sibiu. Am actualizat primul post.
                  Fata Tenergy inca nu a ajuns la sedinta foto. Nici nu a fost inca evaluata.
                  TsE

                  Comentariu


                  • #10
                    Fetele din primul post valabile...TG3neo, Donic Baxter, BTY Raystorm, Donic Piranha.
                    TsE

                    Comentariu


                    • #11
                      Fetele Raystorm, Baxter si Piranha sunt la Viva Sport, pentru evaluare.
                      TG3 vidat si Tenergy 05 rosu 1,9 le am la mine, pentru doritori.
                      TsE

                      Comentariu


                      • #12
                        Fetele Donic Baxter SP 1,5 negru si Piranha LP 1.3 negru sunt la Viva Sport, pentru evaluare.
                        TG3 vidat si Tenergy 05 rosu 1,9 le am la mine, pentru doritori.
                        TsE

                        Comentariu


                        • #13
                          ce dimensiuni are si daca vrei 75 ron sau doua fete xiom europ si vega
                          Ultima editare de marcu vasile; 23.mai.2012, 05:42.
                          Blade . PHOTINO
                          Fh. Tibhar ev. Mx-p
                          Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                          Comentariu


                          • #14
                            Respect domnul Vasile.
                            O sa presupun ca va intereseaza Tenergy05. Pretul de 75 ron este prea mic. Mai astept.
                            Dimensiunile sunt ale ALC, dar o sa masor sa fiu 100% sigur. Alte fete taiate pe ALC erau 154*150mm.
                            Nu sunt interesat de schimburi, am 3 palete complete in acest moment.
                            Fetele dvs sunt foarte bune, au calitati deosebite. Sunt sigur ca veti gasi clienti pentru ele.
                            TsE

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de Emil Tudor Vezi post
                              Respect domnul Vasile.
                              O sa presupun ca va intereseaza Tenergy05. Pretul de 75 ron este prea mic. Mai astept.
                              Dimensiunile sunt ale ALC, dar o sa masor sa fiu 100% sigur. Alte fete taiate pe ALC erau 154*150mm.
                              Nu sunt interesat de schimburi, am 3 palete complete in acest moment.
                              Fetele dvs sunt foarte bune, au calitati deosebite. Sunt sigur ca veti gasi clienti pentru ele.
                              Pretul l-ati dat negociabil spuneti ceva concret,ramaneti la 90 ron .Daca este asa cum vreau eu( ma refer la dimensiune si calitate) am so iau ce pot sa fac ma pun rau cu d-voastra.Telefon o756258169 P.S.o aveti cumva si pe sora ei (t05 neagra 1,9 la aceeasi dimensiune ).
                              - - - Actualizat - - -
                              Dupa mutumirile din josul paginii sa inteleg ca nu o mai dati sau nu o mai aveti?
                              Blade . PHOTINO
                              Fh. Tibhar ev. Mx-p
                              Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                              Comentariu


                              • #16
                                Scuze de raspunsul intirziat. Am facut sedinta foto cu T05. Am actualizat postul 1.
                                Scuze pentru neintelegerea in ceea ce priveste negocierea de pret...postul de la mijloc in care spuneam ca pretul este negociabil este anterior modificarii din postul #1 in care cer 90 RON. Initial cautam 100 ron, am scazut la 90 ron.
                                Am pus si poze. Fata este de jucat, eu o dau pentru ca nu este pentru mine, si daca o am in dulap ma apuc si o lipesc iar pe lemn.
                                In acelasi timp, am fost la posta de 3 ori in ultima luna, si mi s-a cam taiat.
                                Prin urmare, mai astept oferte la 90 ron fara transport. Fata face mai mult de atat, si as fi incantat s-o dau unui coleg de sala, chiar cu plata in rate.
                                TsE

                                Comentariu


                                • #17
                                  Aveti nr. de telefon va rog sa ma sunati .Daca era nr. de telefon al d-voastra va sunam eu.Sunt de acord cu aceasta fața.Acum sa va dau adresa, prin telefon
                                  Blade . PHOTINO
                                  Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                  Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    T05 a plecat la Vatra Dornei.
                                    TsE

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Actualizat primul post. Mai sunt 2 fete, care pot fi testate la Viva Sport.
                                      TsE

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Re: Vand Fete test

                                        La vanzare o fata neagra Xiom Musa 2.0, doar probata pe dimensiuni 150*155.
                                        Pret 85 lei cu transport.
                                        Detaliile si pozele vor urma.
                                        Sent from my GT-S7500 using Xparent Cyan Tapatalk 2
                                        TsE

                                        Comentariu

                                        Procesare...
                                        X