Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

vand Primorac Carbon, fata Spin Art

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • vand Primorac Carbon, fata Spin Art

    vand:
    - lemn Primorac Carbon, FL, 85g, varianta VECHE, jucat cca 5ore, 85g - 420 lei fara transport - VANDUT
    - fata butterfly Spin Art, 2.1, neagra, 150mm/ 153mm, uzata cca 30% - 100lei cu transport


    tel 0766-227.159/ 0745-567.235
    adrian iordachi
    Ultima editare de TAZ; 17.apr.2012, 19:07.

  • #2
    foarte bun lemnul ,dar aici este putin mai ieftin .... http://ttshop.ro/off/85-butterfly-primorac-carbon.html de asemenea fara transport
    Blade-TBS
    Fh- T05-2.1
    Bh- T05fx-1.9

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de gasscan Vezi post
      foarte bun lemnul ,dar aici este putin mai ieftin .... http://ttshop.ro/off/85-butterfly-primorac-carbon.html de asemenea fara transport
      precum am spus, este varianta veche si nu noua! iar ei au facut reducere doar 2,44 lei!

      Comentariu


      • #4
        adevarat...este mai valoros modelul vechi , spor la vanzare.
        Blade-TBS
        Fh- T05-2.1
        Bh- T05fx-1.9

        Comentariu


        • #5
          sau schimb:
          - primoracul cu M. Maze, maner FL, nou sau probat
          - spin art cu Acuda S3, noua sau doar probata
          ---------- Post added 11.04.2012 at 21:45 ----------
          PS: sau schimb Primorac cu Acoustic

          Comentariu


          • #6
            am eu un Maze...am anunt
            ---------- Post added 12.04.2012 at 22:52 ----------
            scuze,acum am vazut pretul tau pt lemn...
            Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
            "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

            Comentariu


            • #7
              reducere de Paste:
              - lemn 400 lei, transport inclus
              - fata 100 lei, transport inclus

              Comentariu


              • #8
                Nu se vede in fotografie , sau nu are poansonata seria pe lama ??? Oare de ce ?
                TENERGY // LIN Gaoyuan // TENERGY
                TENERGY // VISCARIA // TENERGY

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de mah.horea Vezi post
                  Nu se vede in fotografie , sau nu are poansonata seria pe lama ??? Oare de ce ?
                  Hristos a Inviat!
                  Din cate stiu eu, au inceput sa se pansoneze dupa un anumit an (nu stiu care).
                  Eu nu vand seria ci lemnul asa ca ptr dv nu este de vanzare intrucat nu este inseriat!
                  Va rog frumos, ptr cei care nu vand sau cumpara, ne mai incurcati anunturile cu vanzare - cumparare ale oamenilor daca nu va intereseaza! - exista mesaj privat sau nimic.

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de mah.horea Vezi post
                    Nu se vede in fotografie , sau nu are poansonata seria pe lama ??? Oare de ce ?
                    ...acest lemn poate fi considerat o raritate mai ales in starea in care se afla...lemnele vechi fara serie de la butterfly au un simt special ce nici nu se compara cu acelasi lemne fabricate ulterior...deci felicitari viitorului "stapan"...
                    Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

                    Lume multa, oameni putini...

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de TAZ Vezi post
                      Hristos a Inviat!
                      Din cate stiu eu, au inceput sa se pansoneze dupa un anumit an (nu stiu care).
                      Eu nu vand seria ci lemnul asa ca ptr dv nu este de vanzare intrucat nu este inseriat!
                      Va rog frumos, ptr cei care nu vand sau cumpara, ne mai incurcati anunturile cu vanzare - cumparare ale oamenilor daca nu va intereseaza! - exista mesaj privat sau nimic.
                      Adevarat a inviat !
                      Nu am vrut sa fiu prea direct : acea serie pentru unii care nu stiu reprezinta un indiciu de originalitate , in lipsa ei poti sa iei in calcul si faptul ca la cat sant de creativi chinezii , s-ar fi putut fabrica oriunde pe un vas sau mai stiu eu pe unde .S-au discutat pe forum mai multe subiecte de genul...
                      In alta ordine de idei , daca ai fi descifrat semnatura , ti-ai fi dat seama ca am si eu un Primorac , chiar nu eram interesat de asa ceva .
                      Iar faptul ca intervenim intr-un mod civilizat intr-o discutie ( nici pro , nici contra ) nu stiu de ce te-a atacat . Adevarul pe care poate nu-l stii este faptul ca pe piata sa-au aruncat spre vanzare tot felul de ;COPII" ale produselor Butterfly care nu au nimic in comun cu aceste produse , doar numele de Butterfly.
                      Indiferent de ceea ce vei raspunde daca o vei face , eu nu voi intra in polemica cu tine si nu-ti voi raspunde eventualelor provocari.
                      Pacat ca nu ai inteles esentialul.
                      Cu toate acestea iti doresc spor la vanzare.
                      TENERGY // LIN Gaoyuan // TENERGY
                      TENERGY // VISCARIA // TENERGY

                      Comentariu


                      • #12
                        Din ceea ce am citit am inteles ca lemnele cu fluture negru au fost produse pana in 2006 si nu a fost scrisa seria pe ele , abia dupa 2006 cand sa facut trecerea la fluturele argintiu a in ceput si scrierea seriilor pe lemne.
                        Posibil sa gresesc , daca nu este asa rog sa fiu corectat.
                        Multumesc ,scuze de off , succes la vanzare , lemn foarte valoros.
                        BLADE :VISCARIA(FL) fluture negru , FH : Victas v 01 Limber , BH : Tibhar Evolution FX-P
                        "Atentie : Dacă aprinzi proiectoarele de ceață noaptea (afară nefiind ceață) mașina ta primește automat 25 CP in plus !"

                        Comentariu


                        • #13
                          Multumesc d-lor axel si mschumy ptr aprecieri asupra lemnului ... iar d-lui mah.horea tin sa-i spun ca si eu joc tot cu primorac carbon si bryce, la fel de vechi ca cel de la vanzare numai ca are maner anatomic si este de 90 grame!
                          ---------- Post added 17.04.2012 at 20:06 ----------
                          PRIMORAC CARBON - VANDUT,
                          ramane fata spin art, 100 lei transport inclus - vezi primul post
                          Ultima editare de TAZ; 17.apr.2012, 12:21.

                          Comentariu

                          Procesare...
                          X