Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

un sfat va rog:D

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • un sfat va rog:D

    un lemn bun care sa se potriveasca la fetele acuda s3...pretul sa fie pana in 200 de lei

  • #2
    am eu un donic testra ar + este all + dar este foarte rapid....til vand la pretul de 70 ron...este jucat 2 sapt + grip grii butterfly gratis
    Blade:Primorac Carbon Off+ Old
    Fh: Xiom Omega IV Pro Max
    Bh:Joola Phenix Max

    Comentariu


    • #3
      Ia legatura cu userul Levi. Face lemne la comanda si sunt sigur ca te va ajuta.

      Comentariu


      • #4
        buna.. Am de vanzare un lemn bun pentru dumneavoastra care se potriveste cu fetele Acuda S 3 . Lemnul este Donic Waldner Persson Of si il vand la pretul de 125 RON . Cu stima ...
        ---------- Post added 08.04.2012 at 12:31 ----------
        Cu transport inclus...
        ---------- Post added 08.04.2012 at 12:37 ----------
        In caz ca va intereseaza am sa va arat poze cu lemnul , care este intr-o stare foarte buna .

        Comentariu


        • #5
          pana nu mai apar si alte oferte, zi-ne despre stilul tau de joc : ofensiv, defensiv, semi, aproape de masa, distanta medie, mare, esti jucator ce se bazeaza foarte mult pe topspin etc. vrei un lemn cu mai multa sau mai putina vibratie ? dar elasticitate ?
          iti recomand sa impartasesti cu noi experienta ta in tenis de masă, pentru a putea primi cea mai buna recomandare din partea comunitatii !
          nu de alta , dar exista ofertanti, si ofertele lor sunt foarte bune, insa nu stiu cat de bine ti se potrivesc.

          varianta simpla , este sa discuti cu Dl. Levi sau Alejandro care fac lemne la comanda. sunt extraordinari !
          alta varianta, este sa-ti iei un lemn de brand. daca ti-ai luat S3 ( ce tip e S3ul ? max , 2 mm , 1.8 mm ? ) ia-ti un lemn tot Donic, recomandarea mea fiind seria Burn .
          daca esti un jucator mediu, ce joaca cu un Donic Burn All+ , ce i l-am recomandat, si e foarte multumit. http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...ce-recomandati
          Boys, be ambitious !

          Comentariu


          • #6
            S3 sunt fete soft , putin mai lente, prin urmare ...ca sa balansati putin acest lucru va trebui sa aveti un lemn putin mai rapid(Off,Off-) . Asta daca nu sunteti axat pe DEFENSE sau sunteti chiar la inceput (lemn All, All+). Tot pe acelasi lemn (gen Off, off-) ulterior , in urma progresului, puteti monta fete tot mai rapide (de ex :S2, S1...) ..priviti lucrurile in perspectiva . O zi buna
            FH: Donic Acuda S3 max - Lemn: Donic Waldner Senso Ultra Carbon - BH: Donic Acuda S3 max
            ? - Lemn: Donic Waldner Senso Carbon - BH: Donic Acuda S2 1.8

            Comentariu


            • #7
              Donic burn off
              Lemn: Butterfly Grubba Carbon All+ Anatomic
              FH: Butterfly Tenergy 64 2.1mm
              BH: Butterfly Tenergy 05 2.1mm

              Comentariu


              • #8
                Postul este de acum 6 luni, cred ca si-a gasit un lemn....pana acum!

                Comentariu


                • #9
                  tibhar stratus power wood.

                  Comentariu

                  Procesare...
                  X