Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Reparatii lemn

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Reparatii lemn

    Stiu ca nu este nimic nou sub soare dar am gasit un maglavaiz interesant care este de ajutor in repararea rapida a lemnului lovit mai ales pe cant si a fetelor lemului julit de la un adeziv prea constiincios. Este foarte usor de folosit, exista o gama larga de culori care sa aduca cat mai aproape de culoarea originala a lemnului, se intareste repede si este usor de modelat si asezat cu mana sau cu o spatula, usor de maplicat si smirgheluit dupa ce se intareste si nu pare sa influenteze greutatea lemnului cu prea mult. Nu trebuie sa fi megapriceput ca sa peticesti / repari cu aceasta pasta din rumegus si lipici ( cred ) este destul de user friendly. Pretul de achizitie mi se pare mai nimic in comparatie cu ce ofera si anume 12 lei si este de gasit la Hornbach dar nu contest ca exista si in alte locuri sub alte branduri ...
    Un link edificator aici si o poza reala a produsului Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	chit lemn.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	27,0 KB 
ID:	777893
    zi buna
    cristake
    Mizutani ZLC | MX-S

  • #2
    sunt si eu interesat de acest kit daca sunteti amabil si aveti posibilitate si timp va rog sa ami trimiteti si mie un tub va platesc si transportul ! multumesc !
    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

    Comentariu


    • #3
      Ok... nu-i problema numai sa imi spuneti ce nuanta de lemn? In poza se vede nuanta de lemn pe care am ales-o eu.... Doriti aceeasi nuanta ? sau nu conteaza pt ca oricum puneti fata peste lemn...
      respect | cristake
      Mizutani ZLC | MX-S

      Comentariu


      • #4
        un kit de pin brad sau mesteacan !! multumesc !
        Ultima editare de DAN TT; 14.apr.2012, 15:24.
        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

        Comentariu


        • #5
          Dupa sarbatori rezolv problema. Va rog datele dvs de contact P.M.
          Paste Fericit
          cristake
          Mizutani ZLC | MX-S

          Comentariu

          Procesare...
          X