Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar Iarba

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar Iarba

    Salut,

    Cine ma poate ajuta cu o iarba rosie, ox sau cu burete f.subtire ?
    Nou sau sh, neaparat omologata

    Ms!

  • #2
    Cred ca ;laky;,care este acum pe ;fir;.
    Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
    Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

    Comentariu


    • #3
      VA SAL AM LA VANZARE URMATOARELE FETE ! IARBA OX SI CU BURETE SUBTIRE ! hallmark super special extra rosie cu burete de 0,5 cred PRET 60 RON !
      DR NEUBAER SCALPEL OX ROSIE TAIATA MARE PRET 60 RON !
      SUPER ANTI BTF NOU DOAR PROBAT ! DACA SUNTETI INTERESAT DATIMI MP SI DISCUTAM !
      DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

      Comentariu


      • #4
        Noul nostru confrate nu vrea sa cada in pacat, deci ofera-i doar OMOLOGATE!
        Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
        Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

        Comentariu


        • #5
          i-am facut si eu o oferta lui vitti cu fete omologate ( tsp curl p1r si dhs cloud&fog )...de cele interzise ( dr.neubauer monster ) nici macar nu i-am pomenit...el voia fete OMOLOGATE!!!!!!...mai grav e ca nici macar nu l-ati anuntat ca fetele d-voastra sunt interzise...si apropo...scalpel vinde cineva de pe forum cu 20 lei...la cate stelute aveti in profil, forumistii se asteapta la o persoana de incredere ( desi cred ca stelutele sunt pt iscusinta si nu pt altceva )...
          ---------- Post added 13.04.2012 at 23:03 ----------
          alehandro, iti spun eu ca ai incurcat borcanele ( omologatele cu neomologatele ) ca erai cu gandul la returnboardul lui bogdan...cel mai bine e sa-l faceti din mahon ca sa-l poata folosi si cand ploua

          vitti ce iarba ti-ai luat?
          tibhar def plus jumulita
          gambler reflectoid 1,0
          dawei 388 D-1 ox

          Comentariu


          • #6
            sincer nu am citit complet anuntul dupa ce am postat am vazut ca doreste doar omologate asta e!insa ti-am facut tie joo o bucurie sa ai motiv de carcoteala !!
            ---------- Post added 13.04.2012 at 22:56 ----------
            in legatura cu return boardul lui bogdan nu vad ce treaba ai tu in acest topic te bagi in seama ca musca in lapte !pt ca nu prea ma suporti din niste discutii mai vechi ! abia astepti sa fac o gresala sa ai ce carcoti ! !! dar oricum eu nu am nici o treaba cu dvs !!
            ---------- Post added 13.04.2012 at 22:59 ----------
            in legatura cu pretul fetei scalpel !! pt dl joo eu am cumparat aceasta fata la pretul pe care doresc sa o vand deci oricum stiam de pretul colegului de forum insa pretul pt fata mea este acesta !! cine doreste cumpara cine nu nu ! nu doresc sa insel pe nmeni !! oricum din cate ma vazut pana acuma pe forum numai gura e de tine !!!!!
            ---------- Post added 13.04.2012 at 23:03 ----------
            stelutele de care te legi sunt pt ca sunt un use serios si de cuvant pe langa iscusinta mea! acum ca sper ca te-am lamurit cu totul despre persoana mea ramane sa ne cunoastem si sa dam si un meci si ati promit 3-0 !! paste fericit !! si scuze de oftopic dlui care a desccis acest topic si imi cer scuze si pt ca nu am citit atent anuntul !! cu stima danut pop !!
            DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

            Comentariu


            • #7
              un raspuns pe masura...m-am simtit bine citindu-l...si nu-i adevarat ca nu te suport...nu mai continui ca stiu ca esti un om corect...bine, de o corectitudine aparte...iar cand vine vorba de returnboardul lui bogdan, nu numai eu, ci tot orasul are treaba...cum o sa vuiasca el micutul la topspinurile ireale trase in placaj...
              tibhar def plus jumulita
              gambler reflectoid 1,0
              dawei 388 D-1 ox

              Comentariu


              • #8
                Imi cer scuze ca intru in discutia asta, dar ce treaba are orasul cu mine? Sunt vreun reprezentant al orasului si nu stiu eu? Incearca sa iti exprimi ideile mai clar si cu mai putine puncte de suspensie si poate atunci vei fi inteles. Pacat, la asa profesori ca tine Joo, asa elevi. Sarbatori fericite!
                Ultima editare de Bogdan A; 13.apr.2012, 23:48.
                Blade 1 : Butterfly Jun Mizutani Super ZLC Blade 2: Butterfly Custom Arylate
                Fh: Tenergy 05 2.1 mm Fh: Tenergy 05 2.1 mm
                Bh: Tenergy 05 FX 2.1 mm Bh : Tenergy 05 FX 2.1 mm

                Comentariu


                • #9
                  Mai baieti, ia mutati-va la Fight ! Bag sama ca hormonii de primavara dau sa erupa! Asa ca in arena cu voi! Si dai si dai, pana ce administratorul va arata unuia din voi fatidicul
                  Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                  Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                  Comentariu


                  • #10
                    cred ca e de la prea multa iarba...neomologata .
                    e saptamana pastelui domnilor!noapte buna tuturor!

                    Comentariu


                    • #11
                      bogdane, vezi ca deja te-ai bagat in viata personala...asta arata ca ori esti nesimtit, ori nu esti in stare sa dai o replica...ori amandoua...n-am vazut niciodata pe acest forum ca cineva sa aduca vorba despre viata personala a altcuiva...nu ma iau de viata ta personala desi ar fi amuzant...asa ca lasa-i in pace pe elevii mei mai ales ca intre unii din ei si tine e o distanta de vreo 2 camioane de carti...ca sa nu mai spun ca restul te-ar bate cu returnboard-ul la fund...scuze vitti pentru replici...
                      tibhar def plus jumulita
                      gambler reflectoid 1,0
                      dawei 388 D-1 ox

                      Comentariu

                      Procesare...
                      X