Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Joola Rhyzm review

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Joola Rhyzm review

    Aici.
    Blog de tenis de masă

  • #2
    Bine Cristi ...
    Astazi am vazut-o si eu pt prima oara la fata si nu prea stiam multe. Poate te prind astazi la sala sa o vaz si eu mai de aproape. Sunt pus pe teste pentru o fata de BH si din descriere pare o alternativa ... dar tu ai mana mai in forma decat mine ....In curand am sa lansez un thread de teste pe nume "Razboiul clonelor - episode one " cu un numar de fete de BH - Made in China dar as extinde batalia si la fetele Europene ca sa fie treaba cuser ....
    Respecte
    cristache
    Mizutani ZLC | MX-S

    Comentariu


    • #3
      As avea si eu o intrebare, desi este putin offtopic: am vazut in cateva review-uri ale tale, ca faci unele comparatii cu Baracuda. Eu am jucat cu Baracuda vreo 2 ani, si mi s-au pariut niste fete excelente la incepututirle lor. Dupa aia, ceva s-a schimbat la ele. Acum tot caut inlocuitor pentru ele. Ai idee ce fata este cea mai asemanatoare cu Baracuda?
      Multumesc

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de grasomega Vezi post
        frumoase rewievuri ai...intotdeauna le citesc cu placere....ai raspunsuri complexe,numai bune de bagat la tartacuta.....)succes pe mai departe..
        fh-xiom vega-pro 2mm
        blade--galaxy-v16
        bh-xiom omega tour--max

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de anomis Vezi post
          As avea si eu o intrebare, desi este putin offtopic: am vazut in cateva review-uri ale tale, ca faci unele comparatii cu Baracuda. Eu am jucat cu Baracuda vreo 2 ani, si mi s-au pariut niste fete excelente la incepututirle lor. Dupa aia, ceva s-a schimbat la ele. Acum tot caut inlocuitor pentru ele. Ai idee ce fata este cea mai asemanatoare cu Baracuda?
          Multumesc
          Nu prea stiu ce sa zic. Baracuda sunt bune, nu cred ca s-au schimbat, dar un jucator care evolueaza simte repede nevoia de mai multa viteza. Rezistenta lor a fost slaba mereu.
          Asemanatoare sunt Andro Hexer si Joola Xplode (nu varianta Sensitive).
          (at)Zalter: multumesc
          Blog de tenis de masă

          Comentariu

          Procesare...
          X