Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar Yasaka Sweden Clasic+Fete Yasaka Rakza 7 Soft

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar Yasaka Sweden Clasic+Fete Yasaka Rakza 7 Soft

    Vreau sa cumpar lemn Yasaka Sweden Clasic si doua fete Rakza 7 soft in stare foarte buna sau noi.
    email: apofis66(at)yahoo.com

    Va multumesc!

  • #2
    Foarte buna alegere!!! Spor la treaba cu noua configuratie!!!
    Blade - Timo Boll ZLF - OFF
    FH - Xiom Sigma II Pro
    BH- Xiom Sigma II Pro

    Comentariu


    • #3
      Ai PM
      Mizutani ZLC | MX-S

      Comentariu


      • #4
        iti ofer eu setup-ul acesta nou nout...lemnul e la cutie iar fetele in tipla...astept PM de la tine
        FH: DHS Hurricane 3 Neo BS|Lemn: Donic Waldner Black Devil|BH: Xiom Omega 4 Pro
        www.vivasportshop.ro

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de alecsutzu35 Vezi post
          iti ofer eu setup-ul acesta nou nout...lemnul e la cutie iar fetele in tipla...astept PM de la
          tine
          ...pentru mine ramane un mister de ce trebuie tocmai tu sa te apuci sa faci oferte la toata lumea din magazinul vivasport, dupa cate stiu eu au ei un magazin online foarte bine pus la punct...sau asa incerci sa-ti aduni calificative comerciale?!...scuze de off topic...
          Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

          Lume multa, oameni putini...

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de axel Vezi post
            ...pentru mine ramane un mister de ce trebuie tocmai tu sa te apuci sa faci oferte la toata lumea din magazinul vivasport, dupa cate stiu eu au ei un magazin online foarte bine pus la punct...sau asa incerci sa-ti aduni calificative comerciale?!...scuze de off topic...
            Posibil sa nu fie pe stoc...se vand repede lemnele Yasaka. Nici eu nu am gasit stoc, a trebuit sa astept venirea unui colet mai generos.
            TsE

            Comentariu


            • #7
              Tot noi le puteti gasi la mine si fețele si lemnul .
              Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
              Fete de palete tenis de masa
              TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de axel Vezi post
                ...pentru mine ramane un mister de ce trebuie tocmai tu sa te apuci sa faci oferte la toata lumea din magazinul vivasport, dupa cate stiu eu au ei un magazin online foarte bine pus la punct...sau asa incerci sa-ti aduni calificative comerciale?!...scuze de off topic...
                nu, nu incerc sa adun calificative, nu calificativele ma reprezinta ci actiunile mele
                ei imi sunt foarte buni prieteni si ii ajut cu forumul
                FH: DHS Hurricane 3 Neo BS|Lemn: Donic Waldner Black Devil|BH: Xiom Omega 4 Pro
                www.vivasportshop.ro

                Comentariu

                Procesare...
                X