Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

fete chinezesti-diferente:-national-provincial,comercial

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • fete chinezesti-diferente:-national-provincial,comercial

    ...cateva fete chinezesti(national,provincial,comercial) cu diferenta de pret..., si cateva fete folosite de jucatorii de top cu personalizarea lor...

    http://www.prott.cc/List.aspx?t=6
    FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

  • #2
    niste preturi foarte prohibitive!ati vazut ce pret are lemnul lui ma long?500 de dolari!prea exagerate preturi!
    tb alc t05/t05 fx

    Comentariu


    • #3
      Am luat eu cateva fete acum de la ei...sunt pe drum...sunt tare curios sa vad diferentele(daca exista)intre national ce am avut pana acum luate de pe ttnp.In special m-am axat pe hurricane3 blue sponge alea cu 110$ si altele...
      BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

      "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de ma long Vezi post
        niste preturi foarte prohibitive!ati vazut ce pret are lemnul lui ma long?500 de dolari!prea exagerate preturi!
        ...este doar 55 de dolari..., vezi si la gramajul lemnului ...apare 800,00 grame,in fond este vorba de 80 de grame ..., s-a trecut gresit...
        FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

        Comentariu


        • #5
          De acolo are grasomega fata hurricane blue sponge-national pe care a comentat-o. Ma rog, trecuta pe la lagardere.
          TsE

          Comentariu


          • #6
            Chiar este 550$
            Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
            FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
            BH: Tibhar Quantum X Pro Max

            Comentariu


            • #7
              cred ca cei de la dhs s-au plictisit sa vanda pg7 care are un pret destul de mic asa ca s-au gansit sa dea lovitura!o strategie de marketing care ma indoiesc ca ii va umple de bani daca stam sa ne gandit e un pret cu mult peste pretul pietii.mai ales ca sunt lemne de la bty,stiga care se ridica la anumite standarde si nu au acest pret!
              tb alc t05/t05 fx

              Comentariu


              • #8
                Lemnul ala este doar pe prott.cc si nu are treaba cu DHS - este pretul vanzatorului care vrea sa faca un ban in plus.
                Blog de tenis de masă

                Comentariu


                • #9
                  Cumpar fata noua Hurricane 3 national blue sponge.

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de RaduB Vezi post
                    Cumpar fata noua Hurricane 3 national blue sponge.
                    Daca vrei sa cumperi ar trebui sa postezi la anunturi de vanzare cumparare nu la echipament...
                    Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

                    Comentariu


                    • #11
                      Cei care au jucat cu fete DHS varianta national sau provincial, poate ma pot ajuta, care varianta e mai potrivita pentru stilul nostru european, cea cu burete albastru sau cu buretele portocaliu?
                      Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                      BH : Tenergy 05Fx
                      FH : Tenergy 05Fx

                      Comentariu


                      • #12
                        Eu am avut H3 national burete portocaliu, am dat cu h3 national burete albastru de cateva ori, H3 NEO burete albastru national si h3 neo burete albastru provincial.
                        Cea nationala cu burete albastru sarea f tare, fara sa o "tratez" cu ceva, cea portocalie era mai domoala.
                        Cel mai mult mi-a placut provinciala cu burete albastru. extraordinara din toate punctele de vedere...

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de Claudiu84 Vezi post
                          Eu am avut H3 national burete portocaliu, am dat cu h3 national burete albastru de cateva ori, H3 NEO burete albastru national si h3 neo burete albastru provincial.
                          Cea nationala cu burete albastru sarea f tare, fara sa o "tratez" cu ceva, cea portocalie era mai domoala.
                          Cel mai mult mi-a placut provinciala cu burete albastru. extraordinara din toate punctele de vedere...
                          Si de achizitionat?
                          Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                          BH : Tenergy 05Fx
                          FH : Tenergy 05Fx

                          Comentariu


                          • #14
                            Prott, ttnpp, buychina, etc...

                            Comentariu

                            Procesare...
                            X