Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

vand paleta: lemn donic aligator combi fh h3neo bh superblock 120lei

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • vand paleta: lemn donic aligator combi fh h3neo bh superblock 120lei

    vand lemn butterfly innerforece zlc. este in perfecta stare, doar probat, fara urme sau zgarieturi. pret 550 ron. este al unui prieten deci voi lasa numarului lui pentru detalii.
    Serban Liviu 0722524200

    ---------- Post added 14.04.2012 at 09:30 ----------


    am revenit si cu cateva poze. personal nu cred ca era nevoie pentru ca am zis ca e ca nou. deci nu se poate diferentia unul sigilat de asta, doar ca n-are tipla. le postez pentru linistea celor interesati si la insistentele proprietarului
    Ultima editare de Edy01; 26.apr.2012, 19:14.

  • #2
    vand paleta defensiva stare foarte buna

    dupa cum spune si anuntul vand paleta paleta defensiva. ea este formata din lemn de la donic aligator combi cu 2 viteze, una def si una all+. lemnul este in stare foarte buna st, cu mici atingeri insesizabile pe margine de la joc, care clar nu afecteaza jocul, vezi poze. pe bh este dr neubauer superblock ox care este in stare buna, are doar cativa zimti rupti acolo unde tineam degetul...in rest nici o problema...se poate juca cu ea perfect. pe fh este dhs hurricane 3 neo, ca noua, doar probata,se poate vedea si in poze cum luceste, deci nare urme cum se fac la fetele dupa ce sunt uzate. este boosterizata si este un pic mai mare decat lemnul.
    nu tin neaparat sa o vand toata...da la pretul asta niste fete in plus nu strica. o vand atat de ieftin pentru ca mai am nevoie de exact 120 de lei sa-mi iau alt lemn , deci nu mai scad la pret si nu suport transportul.superblockul nul dau separat ca este deficitar la dezlipire deoarece este ox si l-am lipit cu folie.
    oferta este valabila pana pe 6 mai pt ca pe 8 plec in anglia pt ceva timp. pentru alte detalii ma gasiti la 0746910079

    de pe 27 pana pe 30 aprilie sunt in bucuresti si o pot preda personal si o pot da si la probat
    Ultima editare de Edy01; 26.apr.2012, 13:14.

    Comentariu


    • #3
      Citat din regulament:
      Titlul unui anunt va contine explicit actiunea de cumparare/vânzare si produsul (produsele) în cauza. Titlul nu va contine apelative de genul: Ocazie unica!, Pret bomba!, SuperOferta!, Pret de criza!, Foarte ieftin!, etc.
      Completat Clau:
      Am modificat eu..

      Comentariu


      • #4
        scuze, am inteles. nu miam dat seama. dar macar pretul las lasa in titlu, fara alte apelative. chiar am nevoie de bani

        Comentariu

        Procesare...
        X