Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Paleta la supra-pret

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 5 (0 members and 5 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Paleta la supra-pret

    http://www.sportaddict.ro/paleta-ten...ch-100-cu-husa
    Priviti peste ce paleta am dat,la incredibilul pret de 350 ron!!!!!!
    Nici acum nu mi-am revenit-cum pot unii cumpara asa ceva-cand la banii astia pot lua lejer ceva de 100 ori mai bun???
    Incredibil,in descriere scrie viteza 120,spin 100,control 80-pentru stil de joc atac plus-formidabil-unde mai puneti ca din cate stiu nu ai voie la absolut niciun concurs cu paleta aia,"lemnul"care nu e lemn deloc,fiind de fapt plastic
    Cum poti vinde asa ceva???sub sigla Donic si sa le prezinti ca mingi de 3 stele?? http://www.sportaddict.ro/mingi-pent...a-star-3-donic
    4 ron 3 mingi "Donic" 3 stele,super oferta-nu ezitati
    Ultima editare de george25; 29.apr.2012, 13:51.
    Lemn:Butterfly Liu Shiwen
    FH: Tenergy 05
    BH: Dignics 05

  • #2
    Mi-am permis orice lemn sau fata indiferent de pret pana acum...dar ma gandesc ca la lemnul asta si un jucator de prin liga germana ar sta putin pe ganduri...)
    http://www.tabletennis11.com/other_e...taku-resoud-st
    BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

    "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de drukeru Vezi post
      Mi-am permis orice lemn sau fata indiferent de pret pana acum...dar ma gandesc ca la lemnul asta si un jucator de prin liga germana ar sta putin pe ganduri...)
      http://www.tabletennis11.com/other_e...taku-resoud-st
      Mi s-a taiat respiratia cand am citit pretul -Chiar este cel mai scump lemn pe care l-am vazut si sincer nu am auzit de acel model de la Nittaku-stiam doar de Acoustic si Violin cu vioara ca simbol
      Lemn:Butterfly Liu Shiwen
      FH: Tenergy 05
      BH: Dignics 05

      Comentariu


      • #4
        poate il cumpara cineva si ne face un review!
        tb alc t05/t05 fx

        Comentariu


        • #5
          Da...mie imi sta gandul numa la el...imi rod unghiile...dar nu pot...prea de tot...chiar ar trebuii sa fii dus putin de acasa(vorbesc de oamenii de clasa de mijloc ca noi)...cred ca ce-i care chiar isi permit, cum e (at)grasomega o sa-l achizitioneze ))...glumesc!
          Numa Bine!
          BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

          "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de drukeru Vezi post
            Da...mie imi sta gandul numa la el...imi rod unghiile...dar nu pot...prea de tot...chiar ar trebuii sa fii dus putin de acasa(vorbesc de oamenii de clasa de mijloc ca noi)...cred ca ce-i care chiar isi permit, cum e (at)grasomega o sa-l achizitioneze ))...glumesc!
            Numa Bine!
            Sincer,daca ar incapea pe mana mea sa il testez,cu siguranta as juca la cel putin 2 metri de masa,de teama sa nu il lovesc cumva
            Lemn:Butterfly Liu Shiwen
            FH: Tenergy 05
            BH: Dignics 05

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de george25 Vezi post
              Sincer,daca ar incapea pe mana mea sa il testez,cu siguranta as juca la cel putin 2 metri de masa,de teama sa nu il lovesc cumva
              Eu la banii astia nici macar nu l-as testa de frica sa nu pateasca ceva, l-as pune in vitrina si cu factura langa el, eventual as vinde bilete la impatimitii de tenis ca sa-l vada si sa poata sa-l pipaie un pic.

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de drukeru Vezi post
                Da...mie imi sta gandul numa la el...imi rod unghiile...dar nu pot...prea de tot...chiar ar trebuii sa fii dus putin de acasa(vorbesc de oamenii de clasa de mijloc ca noi)...cred ca ce-i care chiar isi permit, cum e (at)grasomega o sa-l achizitioneze ))...glumesc!
                Numa Bine!
                Nici intr-o mie de ani!
                Blog de tenis de masă

                Comentariu


                • #9
                  mi`am vandut masina ,am doua bucati pentru cei interesati )

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de adichis Vezi post
                    mi`am vandut masina ,am doua bucati pentru cei interesati )
                    Eu as dorii partea din fata cu scaune+motor...partea din spate nu ma intereseaza...)
                    BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

                    "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de drukeru Vezi post
                      Mi-am permis orice lemn sau fata indiferent de pret pana acum...dar ma gandesc ca la lemnul asta si un jucator de prin liga germana ar sta putin pe ganduri...)
                      http://www.tabletennis11.com/other_e...taku-resoud-st
                      Si mai platesti si transport.... )
                      We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit.
                      Aristotle



                      Stiga Offensive Classic ||| DHS G888 / Banco Ouragane

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de drukeru Vezi post
                        Mi-am permis orice lemn sau fata indiferent de pret pana acum...dar ma gandesc ca la lemnul asta si un jucator de prin liga germana ar sta putin pe ganduri...)
                        http://www.tabletennis11.com/other_e...taku-resoud-st
                        cutia o fi 2000 euroi si lemnul este 64.....cred/....)
                        fh-xiom vega-pro 2mm
                        blade--galaxy-v16
                        bh-xiom omega tour--max

                        Comentariu


                        • #13
                          Da...clar. Ceva este in neregula cu valijoara...daca mariti poza, se vede clar ca, manerul si inchizatorile sunt din aur de 24K ...))...sau o fi cutia "pandorei"
                          BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

                          "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

                          Comentariu


                          • #14
                            fratilor, am gasit filmul cu Nittaku-ul ala !
                            are tot : explicatii , descriere a compozitie, metode de fabricare etc !
                            EXTRAORDINAR LEMN, AM RAMAS MASCA CAND AM VAZUT CE SCRIE ACOLO !

                            Boys, be ambitious !

                            Comentariu


                            • #15
                              Mie mi se pare chilipir. In lumea "mea " de audiophila unde un cablu de curent , genul IEC , ca la computer , costa catva mii de euro, cablul fara conectica si cu niscavaia conectica ajunge pe la 5000 euro , tenisul de masa este relaxare chiar si la pretul de 2000 euro
                              http://www.highendcable.co.uk/Nordos...LA%20Power.htm
                              Numai ca imi este teama ca se intampla tot ca in domeniul audiofiliei, banii dati nu aduc nici pe departe plusul de valoare cautat, de cele mai multe ori ...sunt multe povesti ....si pe aici ...Asta nu inseamna ca uneori valoare nu are pret ...
                              http://www.2luxury2.ro/2011/11/wilso...compromisuri/#
                              Eu unul joc si in liga secunda a lui Wilson si nu regret nici un pic, dimpotriva, in schimb tai bilete la intrare cand trece vreun amic sa asculte vreo simfonie " a la Scala" ....
                              '
                              Sa-mi treaca boala pe chinezesti si vedem ce e si cu "Vioara" aia
                              Mizutani ZLC | MX-S

                              Comentariu

                              Procesare...
                              X