Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Tenergy 25fx

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Tenergy 25fx

    A jucat cineva cu acasta fata?pe tabletennisdb este notata cu 9.4 la viteza,9.2 la spin si 9.5 la control!!!!
    Lemn:Butterfly Liu Shiwen
    FH: Tenergy 05
    BH: Dignics 05

  • #2
    Parca Ovidiu Panea avea asa ceva pe paleta. Ii placea mult.
    TsE

    Comentariu


    • #3
      Nu am jucat niciodata dar am auzit 2 persoane care au zis ca e cea mai proasta fata ever)
      Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
      BH : Tenergy 05Fx
      FH : Tenergy 05Fx

      Comentariu


      • #4
        TEnergy in general este o fata cu care ori dai prea mult in plasa, ori prea mult afara ... daca nu stii sa joci cu ea, desigur
        TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

        Comentariu


        • #5
          si daca stii... cum e?
          DONIC LI PING KITEX( kiso hinoki-ayous-texalium-kiri-texalium-ayous-kiso hinoki) - XIOM SIGMA PRO 2.2
          FH-DONIC COPPA X3 SILVER - DONIC WALDNER DIABLO GLASS FIBRE - BH-DONIC F3 BIG SLAM

          Comentariu


          • #6
            Am jucat eu cu aceasta fata pe un Timo BOLL ALC.Avantaje 25 fx:-control foarte bun,spin bun,viteza medie.La distanta de 1,50-2 m de masa trebuie sa lovesti destul de tare ca sa ajunga pe masa adversarului,si asta afecteaza controlul loviturii.De ceva vreme am schimbat cu 25 simplu.Avantaje:control bun,spin foarte bun,viteza buna,dar fiind un tenergy trebuie sa ma invat cu ea,si dintre T05(care trebuie sa fii un profesionist sa o poti controla pe un lemn cu carbon),T25 FX,si T25 simplu,aleg categoric 25.Cu T05 Fx n-am jucat prea mult dar cand am incercat-o n-am fost incantat de ea.Ma rog,,sper ca ceva ti-am fost util cat de cat,fara sa intru in detalii.Stima!

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de Claudyu Vezi post
              Am jucat eu cu aceasta fata pe un Timo BOLL ALC.Avantaje 25 fx:-control foarte bun,spin bun,viteza medie.La distanta de 1,50-2 m de masa trebuie sa lovesti destul de tare ca sa ajunga pe masa adversarului,si asta afecteaza controlul loviturii.De ceva vreme am schimbat cu 25 simplu.Avantaje:control bun,spin foarte bun,viteza buna,dar fiind un tenergy trebuie sa ma invat cu ea,si dintre T05(care trebuie sa fii un profesionist sa o poti controla pe un lemn cu carbon),T25 FX,si T25 simplu,aleg categoric 25.Cu T05 Fx n-am jucat prea mult dar cand am incercat-o n-am fost incantat de ea.Ma rog,,sper ca ceva ti-am fost util cat de cat,fara sa intru in detalii.Stima!
              Mi-ati fost de ajutor,va multumesc,si eu ma gandeam ca avand burete asa moale nu merge prea bine la jocul de la semi-distanta -distanta,si mi-ar trebui o fata cu burete ceva mai dur,dar fiind Tenergy,ma gandeam ca tehnologiile lor arunca mai bine mingea la toata gama de fete,sprin sponge si high tension
              Lemn:Butterfly Liu Shiwen
              FH: Tenergy 05
              BH: Dignics 05

              Comentariu

              Procesare...
              X