Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand Paleta aproape Noua...

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand Paleta aproape Noua...

    Vand/Schimb Lemn Stiga Effect + Fh:Xiom Omega IV Pro jucata 2 ore..la primul antrenament am dat putin cu ea in masa si am schibmato...nu afecteaza jocul dar imi place ca jocul meu sa fie curat...Bh:Butterfly Sriver G3 jucata 3 luni...arata perfect + banda cant donic...250 lei negociabil....vand sau schimb paleta completa....nu o dezasamblez.poze pun putin mai tarziu ca momentan nu am cu ce le scoate
    ---------- Post added 01.05.2012 at 20:06 ----------
    Ultima editare de GeanynyRusu; 01.mai.2012, 22:14. Motiv: m-a luat valul
    Blade:Primorac Carbon Off+ Old
    Fh: Xiom Omega IV Pro Max
    Bh:Joola Phenix Max

  • #2
    Salutare Geany...?mi place paleta pe care dorești sa o vinzi...totul corespunde descrierii facute de tine...fața neagra cel puțin,mi-a luat ochii...la doar 3 saptam?ni de joc arata...nu mai spun, dar n-am reușit sa identific banda de cant...Donic,sau ce marca o mai fi...Deci,cum faci...vei face o poza acelei benzi de cant,sau o livrezi celui interesat de paleta... ?
    Ultima editare de emil,braila; 01.mai.2012, 20:56.

    Comentariu


    • #3
      Joaca cu paleta in continuare,nu o vinde,ce daca ai lovit-o un pic?asta e grija ta?grija ta ar trebui sa fie dezvoltarea jocului.
      Daca vei cumpara alte fete noi,mai mult ca sigur le vei lovi si pe acelea,e inevitabil la inceput-fetele mele dupa un an sunt franjuri pe margine,dar pentru ca am avut curaj si am inceput sa lovesc mingea din ce in ce mai din scurt,cu miscari din ce in ce mai rapide,si e inevitabil ca in viteza jocului sa o mai ciupesc-face parte din joc,sincer,daca vei sta mereu la fiecare ciupitura sa vinzi paleta,nu iti vei imbunatati jocul prea curand-mai mult vei sta cu paleta la vanzare..... e doar o parere personala
      Lemn:Butterfly Liu Shiwen
      FH: Tenergy 05
      BH: Dignics 05

      Comentariu


      • #4
        paleta o am pe aceea din semnatura...dar fata asta am tinut-o pe dreapta nu am mai folosit-o..deci practic nu am nevoie de ea.....si am 2 luni de cand nu am mai atins fetele)...
        Blade:Primorac Carbon Off+ Old
        Fh: Xiom Omega IV Pro Max
        Bh:Joola Phenix Max

        Comentariu

        Procesare...
        X