Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

VAND xiom vega euro 2.0 rosu si donic baracuda negru 2.0

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • VAND xiom vega euro 2.0 rosu si donic baracuda negru 2.0

    xiom vega europe 2.0 rosu, taita pe xiom zetro quad - 157 pe 150 - ca noua, folosita 1 ora, o vand pt ca pe lemnul asta mi se pare cam moale si putin cam rapida si bouncy . nu are nici o urma de uzura de nici un fel . lipiciul s-a curatat perfect dp burete.

    baracuda neagra 2.0 taiata pe xiom fuga - 158 pe 150 - folosita cam 10- 12 ore. o vand pt ca nu mai am nevoie de ea. a fost lipita 1 sg data, nu e ciupita.
    vega euro inainte sa o tai avea 57 grame, acum are cam 40 grame , baracuda nu mai stiu cat avea intreaga, dar acum are 47 grame
    ym blackiice2007 . sunt din iasi. le pot trimite prin curier sau posta. revin si cu poze
    pret
    xiom 80 lei
    baracuda 70 lei
    ps : sunt nou pe aici, cum incarc cateva poze?
    Ultima editare de alexandru29; 10.mai.2012, 14:12.

  • #2
    Ai mesaj privat
    Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

    Lume multa, oameni putini...

    Comentariu


    • #3
      la ce joc se preteaza?ambele?eu am un lemn donic valdner diablo senso cu tibhar speedy spin bh si focus 3 pe fh.i mi place sunetul si feelingul la focus,dar as vrea ceva mai multa viteza si spin.cat despre speedy spin,nu ma atrage defel.o simt fara gram de efect,de aceea te am intrebat

      Comentariu


      • #4
        pai nu ma prea pricep nici eu sincer. vega am cumparat-o chiar astazi, vroiam sa o folosesc pe backhand.. pe forehand am omega 4 euro, si vroiam ceva mai moale si mai lenta, dar spre surpriza mea vega pare mai rapida decat omega 4 , cel putin pe lemnul asta ( zetro quad )
        cat despre baracuta, e fata de forehand, pt topspin, dar e destul de greluta, ca majoritatea fetelor de atac ( seria pro de la xiom, rakza 7 , etc ) si e renumita pt spinul f mare . ca viteza e sub acuda s1 , xiom omega 4 pro
        in loc de focus 3, cred ca mai apropiata e vega europe decat baracuda, la duritatea buretelui, si sunet, si feeling. dar cu mai multa vitea si spin, cel putin conform reviewurilor de aici
        http://www.tabletennisdb.com/rubber/729-focus-3.htmlhttp://www.tabletennisdb.com/rubber/...ga-europe.html

        Comentariu


        • #5
          multumesc,lemnul meu e un off-, si ma interesau fate mai rapide si cu mai mult efect decat ce am eu

          Comentariu


          • #6
            a ramas doar fata xiom vega euro .

            Comentariu


            • #7
              ai mp
              Xiom -Mitzutani - Xiom

              Comentariu


              • #8
                Am o RAkza 7 de 2 mm ai dori un schimb cu xiom-ul?
                FH: GoldArc 8, 2.1
                STIGA XU XIN
                BH: XIOM VEGA SPO 2.0

                Comentariu

                Procesare...
                X