Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

schimb lemn tsp,off pt 2 fete sh...

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • schimb lemn tsp,off pt 2 fete sh...

    am un lemn off,tsp award reflex,stare f buna,as dori un schimb cu 2 fete ,de preferat sa fie rapide,folosite dar sa nu fie rupte...adika sa ma pot folosi cat de cat de ele...

    o fata este cu adezivul pe ea,dar il voi da jos daca se doreste acest lucru....
    fh-xiom vega-pro 2mm
    blade--galaxy-v16
    bh-xiom omega tour--max

  • #2
    Salut, am 2 fete 729 Friendship Cream Transcend max. R+N, jucate aprox. 20 ore, fara ciupituri pe burete sau topsheet. Daca te intereseaza te rog anunta-ma. Evident cu diferenta de bani din partea mea.
    Romeo 0726.130.770

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de Romi75 Vezi post
      Salut, am 2 fete 729 Friendship Cream Transcend max. R+N, jucate aprox. 20 ore, fara ciupituri pe burete sau topsheet. Daca te intereseaza te rog anunta-ma. Evident cu diferenta de bani din partea mea.
      Romeo 0726.130.770
      ms romi dar imi trebuie 2 fete f rapide sa le pun pe un lemn def.....transcendul sigur nu merg pe un lemn moale
      fh-xiom vega-pro 2mm
      blade--galaxy-v16
      bh-xiom omega tour--max

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de zalter Vezi post
        am un lemn off,tsp award reflex,stare f buna,as dori un schimb cu 2 fete ,de preferat sa fie rapide,folosite dar sa nu fie rupte...adika sa ma pot folosi cat de cat de ele...

        o fata este cu adezivul pe ea,dar il voi da jos daca se doreste acest lucru....
        ITI OFER DOUA FETZE XIOM VEGA EUROP N. SI SIGMA EUROPA AMANDOUA SUNT FOLOSITA DE 2 LUNI ,AMANDOUA SUNT DE 2.0,sunt prea tari ptr. mine.ELE impreuna au costat 235 ron.Fata neagra este un pic ciobita pe margini

        Am vrut sa vand aceasta paleta dar daca nu am avut clienti s-o dau odata o dau oe bucati si chiar la schimb telefon 0756258169 MARCU
        Blade . PHOTINO
        Fh. Tibhar ev. Mx-p
        Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

        Comentariu


        • #5
          anunt valabil,eventual schimb lemnul si cu alt lemn,nu neaparat fete
          fh-xiom vega-pro 2mm
          blade--galaxy-v16
          bh-xiom omega tour--max

          Comentariu


          • #6
            lasa un numar de telefon ca tiam raspuns la anunt si nu dai nici un semn de viata
            FH: Tibhar Rapid|BD: Tibhar IV S|BH: Tibhar Genius Sound

            Comentariu


            • #7
              anunt valabil
              fh-xiom vega-pro 2mm
              blade--galaxy-v16
              bh-xiom omega tour--max

              Comentariu

              Procesare...
              X