Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar paleta.

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Cumpar paleta.

    Buna,

    as dori sa cumpar o paleta de tenis preasamblata (si folosita).
    Nu am jucat de foarte multi ani si as dori sa incep sa joc din nou(ce-i drept nu am mult timp liber), in conditiile in care alte sporturi pe care le practic sunt (in conditiile actuale) 'oprite'.
    Ca si nivel pot sa spun ca sunt intermediar si as cauta o paleta cu un control bun, banuiesc ca ar fi buna una all-around.Imi place jocul aproape de masa si incerc sa fiu ofensiv atunci cand am o minge atacabila.
    Trebuie sa ajung si la buget, care din pacate nu este foarte mare : in jur de 200 de lei.
    Daca considerati ca este mai bine sa ma uit la o paleta din comert(gen Decathlon) va rog sa imi spuneti.

    Multumesc

    Ultima editare de boby77; 04.dec.2020, 14:01.

  • #2
    Postat în original de boby77 Vezi post
    Buna,

    as dori sa cumpar o paleta de tenis preasamblata (si folosita).
    Nu am jucat de foarte multi ani si as dori sa incep sa joc din nou(ce-i drept nu am mult timp liber), in conditiile in care alte sporturi pe care le practic sunt (in conditiile actuale) 'oprite'.
    Ca si nivel pot sa spun ca sunt intermediar si as cauta o paleta cu un control bun, banuiesc ca ar fi buna una all-around.Imi place jocul aproape de masa si incerc sa fiu ofensiv atunci cand am o minge atacabila.
    Trebuie sa ajung si la buget, care din pacate nu este foarte mare : in jur de 200 de lei.
    Daca considerati ca este mai bine sa ma uit la o paleta din comert(gen Decathlon) va rog sa imi spuneti.

    Multumesc
    V-am trimis un mesaj privat.
    O zi bună

    Sent from my moto g(7) power using Tapatalk

    boby77 boby77 likes this.

    Comentariu


    • #3
      Pot să vă ofer o paletă cu lemn Levi all+,sau Levi off-,cu fețe Butterfly Tackiness Chop 2.Lemnele noi doar probate,fețele în stare bună.Control foarte bun. 200 lei.

      Trimis de pe al meu SM-G973F folosind Tapatalk

      Comentariu

      Procesare...
      X