Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

expirat

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 6 (0 members and 6 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS expirat

    expirat
    Ultima editare de husarul; 04.feb.2022, 13:45.
    mariomoro mariomoro likes this.
    Lemn: HM SZLC
    Forehand: Nexy Etika Pro 47
    Rever: Nexy Etika Pro 47

  • #2
    Foto, va rog.

    Comentariu


    • #3
      Fetele sunt patrate, sigilate, nu am ce poze sa va arat. Cu ambalajul doriti?
      Lemn: HM SZLC
      Forehand: Nexy Etika Pro 47
      Rever: Nexy Etika Pro 47

      Comentariu


      • #4
        Super fete!
        Ultima editare de Vizitator; 20.mar.2021, 22:10.

        Comentariu


        • #5
          Asa spune regulamentul, nu fiți rai, indiferent dacă produsul este nou sau second trebuie puse poze. Bogdan nu e ciudat , își face datoria de moderator
          Skynet50 Skynet50 Pascalau Pascalau peg307 peg307 eres01 eres01 remy remy and 1 others like this.
          Blade: VECHITURA CU 70 LEI
          FH: FATA DE ROATA DE MASINA
          BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de Sovea Vezi post
            E ciudat omul. Mi.a spus și mie sa pun poze cu lemnele.. atâta timp cât am scris ca sunt noi.
            are un fetiș cu ambalajele cred..
            https://www.tenisdemasa.ro/forum/forum/discu%C5%A3ii-legate-de-tenis-de-mas%C4%83/anun%C8%9Buri-v-nzare-cump%C4%83rare/5701-regulament-pentru-postarea-unui-anunt-de-vanzare-cumparare



            Așa că lăsați la o parte ciudățeniile și ambalajele că nu va freacă nimeni la cap degeaba. O noapte frumoasa in continuare .

            A, da și fetișurile că pentru ele mă consumai la atât scris la ora asta.
            Ultima editare de eres01; 13.mar.2021, 04:15.
            Skynet50 Skynet50 likes this.
            FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

            Comentariu


            • #7
              Recomand
              Ultima editare de Vizitator; 20.mar.2021, 22:11.

              Comentariu


              • #8
                Exista fete si lemne fake, clone. De asta se cer poze si cu cele noi, sigilate, patrate sau cum vreti sa le spuneti.
                Iar pentru limbaj de genul asta "dresate în regimul comunist" aveti ban o saptamana. Continuati cu jigniri in acelasi mod si veti avea definitiv!

                Comentariu


                • #9
                  Am postat si imaginile. Fetele sunt originale, nici nu ma auzit sa existe clone dupa fete Xiom. La ce ambalaje sofisticate au, nu se complica chinezul, il costa prea mult.
                  Anyway, am inteles rationamentul, abia acum am vazut discutia lunga. Eu intrebasem pentru ca nu imi era clar daca persoana care a cerut poze a inteles ca e vorba de fete patrate, sigilate. Insa ne conformam cu drag.
                  alx_vass alx_vass Kralizec Kralizec like this.
                  Lemn: HM SZLC
                  Forehand: Nexy Etika Pro 47
                  Rever: Nexy Etika Pro 47

                  Comentariu


                  • #10
                    [QUOTE=persoana care a cerut poze a inteles ca e vorba de fete patrate, sigilate. Insa ne conformam cu drag.[/QUOTE]

                    Persoana nu era un potențial cumparator, era un moderator de pe acest forum. Cam asta e treaba lui, sa aplice regulamentul.
                    FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de eres01 Vezi post

                      Persoana nu era un potențial cumparator, era un moderator de pe acest forum. Cam asta e treaba lui, sa aplice regulamentul.
                      Am inteles si m-am conformat.
                      Lemn: HM SZLC
                      Forehand: Nexy Etika Pro 47
                      Rever: Nexy Etika Pro 47

                      Comentariu


                      • #12
                        Multumesc.
                        Lemn: HM SZLC
                        Forehand: Nexy Etika Pro 47
                        Rever: Nexy Etika Pro 47

                        Comentariu


                        • #13
                          Spor la vânzare și toate cele bune tuturor!!!!
                          FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

                          Comentariu

                          Procesare...
                          X