Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sfat BackHand

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Sfat BackHand

    am de ales intre....Xiom Omega Iv Pro MAx si Tenergy 05 Max.....care a jucat cu fetele astea pe yasaka ma lin soft carbon sa-mi dea si mie niste sfaturi.....adica care sunt avantajele si dezavantejele pe lemn ale fiecarei fete...Multumesc!!!
    Blade:Primorac Carbon Off+ Old
    Fh: Xiom Omega IV Pro Max
    Bh:Joola Phenix Max

  • #2
    Dintre Tenergy 05 si Omega IV Pro iti recomand...Rakza 7 Soft =))
    Fh: Rakza X
    Blade: Bty Innerforce ULC
    Bh: Rakza X Soft

    Comentariu


    • #3
      Si eu Omega IV Euro!!!!-Super control si spin!!!
      Blade - Timo Boll ZLF - OFF
      FH - Xiom Sigma II Pro
      BH- Xiom Sigma II Pro

      Comentariu


      • #4
        Tenergy merge perfect si pe o conserva de peste... mana sa ai... xiomul mie mi se pare ca nu are efect... in functie de cum joci si de mana ta tu trebuie sa stii cum vrei sa le potrivesti... daca tu consideri ca pleznesti mult cu reveru mergi pe xiom pt ca nu are mare spin, daca crezi ca dai mult efect ca si tops mergi pe tenergy... daca nu ai mana pt tenergy ca e prea rapida si vrei efect pune o chinezeasca... sper ca ti-am fost de ajutor
        Lemn: Butterfly Petr Korbel
        BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

        Comentariu


        • #5
          Daca nu esti jucator profesionist (in cazul asta nu cred ca ne-ai mai fi intrebat pe noi), n-ai ce cauta cu TEnergy 05 pe rever. Tre' sa stii meserie ca sa joci cu TEnergy 05 pe rever. Deci un nu hotarit lui TEnergy 05 pe rever. Parerea mea.
          Timo Boll ALC
          FH: DHS 3 NEO 2.2
          BH: DHS 3 NEO 2.2

          Comentariu


          • #6
            Subscriu. Pentru BH o fata ideala este Donic Accuda S3 de 1.8 sau cel mult 2mm.Are spin si control cat China! Eu zic ca asta iti trebuie.
            Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
            Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

            Comentariu


            • #7
              Am jucat cu Geany, si pot sa spun ca de exemplu nu are ce cauta in circuitul amator ca valoare, deci va dati seama de valoarea acest jucator. Ca sa joace cu aceste fete, trebuie sa stie acest sport, dar dumnealui nu il cunoaste, in final pentru el, cred ca cele mai bune fete sunt xiom vega europe pentru lemnul lui,yasaka ma lin soft. Acum, cred ca trebuie sa inchidem topicul.
              Blade:Butterfly Innerforce ZLC
              FH: Donic Bluefire JP 01 max
              BH:Yasaka Rakza X max

              Comentariu


              • #8
                pai iva maistru am mai avansat de atunci :P...poate ne vedem pe la tzaru pe la sala sa mai facem un tenis
                Blade:Primorac Carbon Off+ Old
                Fh: Xiom Omega IV Pro Max
                Bh:Joola Phenix Max

                Comentariu


                • #9
                  Sigur ne vedem, abia astept sa vad cat ai progresat, problema ta, este ca vrei sa joci cu fete prea profesionale petru tine, parerea mea. Ne vedem La Sindicate, duminica la 11.
                  Blade:Butterfly Innerforce ZLC
                  FH: Donic Bluefire JP 01 max
                  BH:Yasaka Rakza X max

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de Radu668 Vezi post
                    Tenergy merge perfect si pe o conserva de peste... mana sa ai... xiomul mie mi se pare ca nu are efect... in functie de cum joci si de mana ta tu trebuie sa stii cum vrei sa le potrivesti... daca tu consideri ca pleznesti mult cu reveru mergi pe xiom pt ca nu are mare spin, daca crezi ca dai mult efect ca si tops mergi pe tenergy... daca nu ai mana pt tenergy ca e prea rapida si vrei efect pune o chinezeasca... sper ca ti-am fost de ajutor
                    Xiomul ARE spin! Si mult! Am jucat cu Xiom omega IV Pro ceva vreme deci nu vorbesc din vise!
                    Fh: Rakza X
                    Blade: Bty Innerforce ULC
                    Bh: Rakza X Soft

                    Comentariu

                    Procesare...
                    X