Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand/Schimb Darker Liberta Sinergy+

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Vand/Schimb Darker Liberta Sinergy+

    Lemnul se află în stare buna ,reparația după cum se poate vedea a fost făcută în mod profesional.Pret:550 lei.Greutate:87 de grame.











    https://postimg.cc/gallery/DvbFH4J

    Numar de telefon:0768021071
    Ultima editare de Radu23; 07.iul.2021, 20:52.

  • #2
    Valabil!

    Comentariu


    • #3
      Valabil!

      Comentariu


      • #4
        Valabil!

        Comentariu


        • #5
          Valabil!

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de Radu23 Vezi post
            Lemnul se află în stare buna ,reparația după cum se poate vedea a fost făcută în mod profesional.Pret:550 lei.Greutate:87 de grame.



            Numar de telefon:0768021071
            Nu stiu de ce-mi imaginam eu, ca o reparatie, ca sa intre in categoria "profesional" ar trebui ca sa aiba putin respect fata de culoarea initiala a lemnului....

            Cascavalul este gratuit, doar in capcana pentru șoareci

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de Liuian Vezi post

              Nu stiu de ce-mi imaginam eu, ca o reparatie, ca sa intre in categoria "profesional" ar trebui ca sa aiba putin respect fata de culoarea initiala a lemnului....
              Prin profesional am vrut să zic că reparația nu influențează deloc proprietățile lemnului si din acesta sare la fel ca inainte de reparatie.Deci in concluzie este o reparație profesionala lipsită de respect față de culoarea inițială a lemnului
              Liuian Liuian likes this.

              Comentariu


              • #8
                Valabil!

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de Radu23 Vezi post
                  Valabil!
                  Reparatia cu pricina am facut-o eu. Colegul Radu nu stie lucrul acesta din acest motiv am zis ca scriu cateva cuvinte. Am achizitionat acest lemn, in urma cu ceva timp de pe forum, lovit. Din pacate pentru mine, descrierea anuntului si pozele nu m-au ajutat sa inteleg ca nu doar furnirul exterior era afectat. In realitate, era un 3-4 mm in interior(in miezul lemnului) aschiat pe o lungime de cam 2 cm. Am curatat toata zona afectata, am aplicat un adeziv de tip rapid pentru sigilare si rigidizare apoi un fel de poxipol cu care am umplut zona. Da reparatia e vorba aia "Profesionala". Intentionat nu am folosit chituri colorate pentru a nu pierde din saritura pe zona respectiva(am facut si eu reparatii cu chituri de lemn dar mingea pe zona acea zona sare mai incet). La o testare cu mingea pe zona reparata la lemnul in cauza, nu se pot sesiza diferente de saritura ceea ce e foarte important la o reparatie.
                  - Marcel - - Marcel - Radu23 Radu23 like this.
                  FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

                  Comentariu


                  • #10
                    https://www.tenisdemasa.ro/forum/for...iberta-synergy

                    Am gasit si anuntul colegului adi care mi-a vandut lemnul.
                    FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

                    Comentariu


                    • #11
                      Colac peste pupaza, dupa interventia amintita mai sus lemnul este perfect functional fara nici o problema. Spor la joc si mult spin va doresc tuturor.
                      Radu23 Radu23 likes this.
                      FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

                      Comentariu


                      • #12
                        Valabil!

                        Comentariu


                        • #13
                          Valabil!

                          Comentariu


                          • #14
                            Valabil!

                            Comentariu


                            • #15
                              Rezervat!

                              Comentariu


                              • #16
                                Vandut!

                                Comentariu

                                Procesare...
                                X