Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand lemne: BTY Photino si Xiom V1 Quad

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand lemne: BTY Photino si Xiom V1 Quad

    BTY Photino ST, cu o mica ciupitura pe lateral (aprox. 1 cm desprins din suprafata, se vede in fotografie).Pret fix 400 lei, platesc eu transportul!
    Xiom V1 Quad, maner AN modificat de maestrul Alejandro si cantuit, nou-nout. Pret fix 250 lei, platesc eu transportul!
    Poze atasate! Contact: 0723.336.455 sau e-mail sorin_botirca(at)yahoo.com
    www.clubarena08.ro

  • #2
    salut

    Postat în original de Sorin Botirca Vezi post
    BTY Photino ST, cu o mica ciupitura pe lateral (aprox. 1 cm desprins din suprafata, se vede in fotografie).Pret fix 400 lei, platesc eu transportul!
    Xiom V1 Quad, maner AN modificat de maestrul Alejandro si cantuit, nou-nout. Pret fix 250 lei, platesc eu transportul!
    Poze atasate! Contact: 0723.336.455 sau e-mail sorin_botirca(at)yahoo.com

    Buna ziua,v-ar putea interesa un schimb cu un avalox j .aramid ST nou pt. photino-ul dvs.?As mai avea la schimb un stiga hibrid wood ST nou doar incercat sau un tibhar H3-9 nou nout in 3 straturi de hinoki ANATOMIC...astept rasp. dvs....stima

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de EDWARD Vezi post
      Buna ziua,v-ar putea interesa un schimb cu un avalox j .aramid ST nou pt. photino-ul dvs.?As mai avea la schimb un stiga hibrid wood ST nou doar incercat sau un tibhar H3-9 nou nout in 3 straturi de hinoki ANATOMIC...astept rasp. dvs....stima
      Va salut!
      Oferta dvs. este interesanta, dar pentru moment ma intereseaza altceva. Daca ma intereseaza ceva va dau mp!
      O zi excelenta!
      Sorin
      www.clubarena08.ro

      Comentariu


      • #4
        Buna ziua Sorin. Nu te intereseaza Schlager-ul sau altceva din licitatia mea la schimb pentru Photino? ofer diferenta daca este cazul. Multa stima!

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de fmarius2000 Vezi post
          Buna ziua Sorin. Nu te intereseaza Schlager-ul sau altceva din licitatia mea la schimb pentru Photino? ofer diferenta daca este cazul. Multa stima!
          Multumesc de oferta dar mai am 2 Schlager! Consider ca cine vrea sa isi ia cu adevarat Photino va vedea ca pretul este foarte competitiv!
          www.clubarena08.ro

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de Sorin Botirca Vezi post
            Multumesc de oferta dar mai am 2 Schlager! Consider ca cine vrea sa isi ia cu adevarat Photino va vedea ca pretul este foarte competitiv!
            Va salut,va pot oferi 125 lei si un lemn schlager precision nou pe photino dvs.

            Comentariu


            • #7
              pot sa ofer si eu un x5 nou nout si un gruba carbon tot nou pt lemnul photino daca tot e licitatie !!
              - - - Actualizat - - -
              daca e cazul va fac si un lemn handmade by danuniversal !!
              DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

              Comentariu

              Procesare...
              X