Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Care sunt cele mai rapide fete?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Care sunt cele mai rapide fete?

    caut fete rapide.....vreau cateva pareri...folosesc un primorac carbn off+ model vechi,deci care credeti ca sunt cele mai rapide fete
    Blade:Primorac Carbon Off+ Old
    Fh: Xiom Omega IV Pro Max
    Bh:Joola Phenix Max

  • #2
    tenergy 05,64, acuda s1, s1 turbo ,coppa speed ,dhs nationale ,bryce speed ...

    Comentariu


    • #3
      Xiom Omega 2 si 3 Asia,Xiom Sigma Pro,Donic Traction Pro,Joola express one,Yasaka Rakza 9,Palio Macro Era....etc
      Lemne: DHS Hurricane Long W997
      FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
      BH: DHS GoldArc 8

      Comentariu


      • #4
        Pai de ce ai nevoie de fete rapide ca ai deja un lemn rapid?... Si eu am un lemn la fel si nu ti recomand sa ti pui fete rapide pe el, merge bine fete de 1.8 pe el sa nu fie prea grea paleta, uite fete rapide Sigma europe sunt f. bune... din ce cauza spun acest lucru?/ este posibil sa ti sara prea tare paleta fara sa vrei tu, este mult mai bine sa depinda de tine loviturile la masa, adica dai tare merge tare. ect. este o ideie tu faci cum vrei...
        Ultima editare de leo33; 06.iun.2012, 11:32.

        Comentariu


        • #5
          stiga boost ts

          Comentariu


          • #6
            Bai Geany te-a luat valu frate...invata frate cu topspinu corect cu serve si dupaia cauta "cele mai rapide fete"...p cuvantu meu...faci cum crezi da eu asa zic ca e mai bine si sti ca nu spun povesti si stiu ce vorbesc
            Fh: Rakza X
            Blade: Bty Innerforce ULC
            Bh: Rakza X Soft

            Comentariu


            • #7
              e mai vechi topicu ma )=))...nu mai fac alta combinatie...raman pe xiom omega iv pro max si rever si drive
              Blade:Primorac Carbon Off+ Old
              Fh: Xiom Omega IV Pro Max
              Bh:Joola Phenix Max

              Comentariu

              Procesare...
              X