Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand Robot

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand Robot

    Vand robot electronic cu4motoare cu o functionalitate din1980 si in prezent;executa:
    -servicii taiate si netaiate cu directionalitate impusa
    -joc de mijloc cu diferite efecte
    -contre moi,medii si tari
    -topspin moale,mediu si tare
    Fiind dotat cu un dispozitiv electronic efectueaza pe doua programe,la timpi doriti,procedeele tehnice dorite
    Are plasa recuperatoare care repune in circuit mingiile jucate.
    IN1983 ERA CONSIDERAT CEL MAI PERFORMANT ROBOT DIN LUME.
    Posed piese de schimb(motoare,snecuri,pinioane etc)care asigura fiabilitate exceptionala.
    PRET NEGOCIABIL 2000EURO(ACCEPT NUMAI PROPUNERI SERIOASE pe 0761234839 sau pe mail mary_rose1990(at)yahoo.com)
    Ultima editare de serenity90; 09.iul.2014, 14:27.

  • #2
    cred ca te-ai lovit la cap???????
    Blade: kiso hinoki VII
    Fete:BH Joola samba+ FH Tibhar nimbus sound
    tel.0741118700

    Comentariu


    • #3
      Nou , este mult mai ieftin !
      - - - Actualizat - - -
      Daca primiti 300 euro , este mult

      Comentariu


      • #4
        Petre, poate este 200 Euro, sau 2200 ron, poate a gresit?... sau poate la scos din garaj sa faca si el ceva banii, si se gandea ca a dat lovitura aici.
        Ultima editare de leo33; 08.iun.2012, 14:53.

        Comentariu


        • #5
          de unde stiti despre ce robot este vorba ?

          Comentariu


          • #6
            Eu sunt foarte curios de firma/marca si model si poate niste poze, chiar daca la aprox un sfert de pret iti iei ceva cu interfatare cu calculatorul pentru programarea mingilor.
            Xiom Zetro Quad
            Acuda S3
            Baracuda

            Comentariu


            • #7
              Robotul este foarte complex, si face banii, prin comparatie cu jucariile de pe site-uri.
              Si merge de atatia ani, si cati au invatat tenis cu acest robot....
              Toti detractorii meritati cate un vot negativ pentru ca va bagati inainte de a afla despre ce este vorba.
              Macar una din campioanele care s-au antrenat cu robotul asta ar putea sa dea referinte.
              TsE

              Comentariu


              • #8
                Hai sa fim seriosi Dl, Emil cine da 2000 de euro pt. un robot in ziua de azi?... poata sa fie si suflat cu aur, si dupa 1 luna te ai saturat de el, asta o poti face si cu unul de 500 ron...

                Comentariu


                • #9
                  va salut... pe toti , totusi este vorba de un produs functional de 30 ani nici nu ne incaltam cu fesul....cand altii se antrenau la o asa masina ....mai bine sa sfatuim omul sa vanda produsul pe un alt site decat sa punem noi pret..?!! insa ar fi corect din partea lui sa avem poze ...cel putin si detalii convingatoare ca merita acesti bani?!!!
                  Blade-TBS
                  Fh- T05-2.1
                  Bh- T05fx-1.9

                  Comentariu


                  • #10
                    Multumesc domnule Emil. Cine cunoaste cunoaste. Pacat ca unii nu cunosc adevarata valoare a unei munci de ani de zile si nu cunosc ce e aia calitate. Cumparati-va voi robot dala din plastic si sa vdm cat va tine...
                    In fine eu nu am postat pe forum acest subiect sa ma cert cu nimeni...Cine e interesat cu adevarat de detalii am lasat si un nr de tel.+ ca e negociabil nu e fixat pretul...
                    Restul de detalii ce mai vreti? Poza o sa pun, restul e deja scris.
                    - - - Actualizat - - -
                    ce site?
                    Ultima editare de serenity90; 09.iun.2012, 08:05.

                    Comentariu

                    Procesare...
                    X