Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

fete moi

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • fete moi

    Salut,
    am ca setup yasaka ma lin extra off cu fete rakza 7.
    La antrenament am nevoie de ceva mai lent.Bila sare mult prea tare in setupul asta.Ma puteti sfatui la alte fete dincare sa nu sara asa rau?
    ma gandeam la samba+ sau donic senso
    multumesc.
    Yasaka Ma Lin Extra Offensive
    Rakza 7
    Rakza 7 Soft

  • #2
    Xiom Vega Europe, mai moale si mai domoala decat rakza 7 soft.

    Comentariu


    • #3
      merci pt sfat Lestat
      Yasaka Ma Lin Extra Offensive
      Rakza 7
      Rakza 7 Soft

      Comentariu


      • #4
        nu mi se pare prea rapida combinatia....
        - - - Actualizat - - -
        dar joola samba e buna,vega euro am jucat cu ea pe un slagher precision off - si se duce destul de bine si totusi nu mi se pare moale....
        Blade:Primorac Carbon Off+ Old
        Fh: Xiom Omega IV Pro Max
        Bh:Joola Phenix Max

        Comentariu


        • #5
          Eu joc cu ma Lin Carbon, lemn mai rapid ca al tau si am aplicat pe forehand Xiom Omega IV Euro-mai moale, super control si este exact ce iti trebuie!!!!! Acelasi lucru vreau sa imi atasez si pe backhand, deocamdata joc cu Omega VI Pro-rapida,dura si mai putin control!!!
          Blade - Timo Boll ZLF - OFF
          FH - Xiom Sigma II Pro
          BH- Xiom Sigma II Pro

          Comentariu


          • #6
            eu zic ca racza7 e ft buna cu lemnul acela... si nu schimba doar pt antrenament, daca dai un antrenament serios dai cu paleta aia vreo 6 luni si ai sa te obisnuiesti, daca totusi vrei o treapta in jos la viteza cumpara-ti donic desto big slam... au efect mare si ft controlabile si relativ ieftine http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...nergy-05-si-64 dai mai in jos pe prima pagina
            Lemn: Butterfly Petr Korbel
            BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

            Comentariu


            • #7
              merci pt sfaturi.
              am sa mai astept o luna (8 antrenamente) sa vad daca reusesc sa o controlez mai bine...si vad daca skimb.
              pentru contre e foarte ok ca si feeling/precizie insa pe atac ma termina...nici la robot pe o cadenta mare nu reusesc sa controlez cum trebuie si nu termin miscarea de frica sa nu sara bila la mama dracu.
              Yasaka Ma Lin Extra Offensive
              Rakza 7
              Rakza 7 Soft

              Comentariu


              • #8
                Si eu am jucat cu acest Lemn pot sa spun ca este un off+ este f, rapid,,, Ma Lin Extra Offensive... unii spun ca nu este rapid acest Lemn dar eu spun ce simt... eu nu mai joc cu el acum, am renuntat la el, sare ca nebunul fara control... ( si vad ca nu sunt singurul care crede la fel ) Donic Coppa X2 Platin-Soft 1,8 cred ca sunt bune pt. acest lemn...

                Comentariu


                • #9
                  Pe lemnul asta doar fetele chinezesti nu sar asa tare. Il am si eu si asta e parerea mea.
                  Xi En Ting-X828
                  Pryde 30
                  Calibra LT Sound

                  Comentariu

                  Procesare...
                  X