Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

fete yasaka extra 3D

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • fete yasaka extra 3D

    sal am nevoie de sfatul vostru in privinta acestui lemn cam care fete ar fi mai potrivite pt el eu ma gandisem sa aleg doua dintre( ACUDA S3,YSK 7SOFT, OMEGA 4 EURO, VEGA EUROPE) daca aveti si alte sugestii sau care ar fi combinatia cea mai buna FH BH pt acest lemn ,mentionez k inainte foloseam t05 dar vreau ceva mai domestic si nu imi permite nici bugetu max 250. k si stil joc destul de ofensiv dar depinde foarte mult de adversar daca imi permite asa in doua cuvinte k sa va faceti cat de cat o idee si cam ce grosime sa aleg pt burete.va multumesc si astept parerile si sugestiile voastre
    4EVER HOOLIGAN

  • #2
    Iti recomand cu cea mai mare caldura sa alegi intre Yasaka Rakza 7 si rakza soft si acuda s3 sau s2.
    Fetele de la xiom -este doar o parere personala nu au mai deloc feeling decat daca esti cu adevarat jucator experimentat si sti sa lovesti cu adevarat puternic si sa activezi buretele.
    Fetele Rakza in schimb mi se par extraordinare-au feeling,si mult mai mult control decat fetele de la xiom,
    Rakza 7 exceleaza la jocul scurt,la contre,blocaje,smashuri,dar iti trebuie o tehnica buna la topspin,deoarece avand buretele mai tare nu prea sunt tolerate greselile ,dar din ce am observat,daca fortezi mana un pic si perii mingea si misti si corpul in acelasi timp,rezulta un unghi de aruncare perfect,cu spin foarte mare.
    Rakza 7 soft in schimb,este mai iertatoare la greseli,dar trebuie sa scoti mai multa putere,sa apesi mai mult la mingile taiate,si sa nu te departezi prea mult de masa.
    Acuda S2 este similara cu rakza 7,iar s3 cu rakza soft,dar parerea mea,ca fetele rakza au durabilitate mai mare.
    In concluzie,ti-as recomanda Rakza 7 pe Fh si rakza soft pe Bh-mult antrenament si sa auzim de bine
    Lemn:Butterfly Liu Shiwen
    FH: Tenergy 05
    BH: Dignics 05

    Comentariu


    • #3
      multumesc george toate cele bune
      4EVER HOOLIGAN

      Comentariu

      Procesare...
      X