Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

cumpar iarba si tenergy

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS cumpar iarba si tenergy

    cumpar iarba rosie cu burete mare cam 1,3...d ale lu joo se hyuk...ori tsp curl, ori tibhar grasss dtecs, astept si variante...dar sa fie legale. prefer sa dau la schimb decat bani. am 2 huricane 3 neo negre un lkt black power friendship 729 neagra patrata 2 superblock ox rosii si un lemn combi donic aligator. toate fetele sunt taiate imense 166x160
    Sent from my U8160 using Tapatalk 2

  • #2
    Postat în original de Edy01 Vezi post
    cumpar iarba rosie cu burete mare cam 1,3...d ale lu joo se hyuk...ori tsp curl, ori tibhar grasss dtecs, astept si variante...dar sa fie legale. prefer sa dau la schimb decat bani. am 2 huricane 3 neo negre un lkt black power friendship 729 neagra patrata 2 superblock ox rosii si un lemn combi donic aligator. toate fetele sunt taiate imense 166x160
    Sent from my U8160 using Tapatalk 2
    Iti dau la schimb pe Huricane 3 neo neagra, o fata doar incercata Dr. Neubauer Inferno cu burete de 1,0 mm, neagra.

    Comentariu


    • #3
      In primul rand as vrea rosie. Si asa ma injura lumea ca joc cu panarame. Daca mai joc si cu 2 negre mi o pun in cap. In al doilea rand inferno nu mai e legala. A aparut inferno clasic si e alta mancare. De abia m am lasat de superblock... nu vreau sa trec dintr o infractiune in alta
      Sent from my U8160 using Tapatalk 2

      Comentariu


      • #4
        Cumpar tenergy

        Vreau un tenergy sh in stare buna. Ma intereseaza buretele sa fie in stare perfecta fara ciupituri, preferabil neagra. Sa nu fie data cu parafina anteror. Fac schimb cu orice din postul cumpar iarba...chiar si paleta completa
        Sent from my U8160 using Tapatalk 2
        Ultima editare de Edy01; 19.iun.2012, 12:08.

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de Edy01 Vezi post
          In primul rand as vrea rosie. Si asa ma injura lumea ca joc cu panarame. Daca mai joc si cu 2 negre mi o pun in cap. In al doilea rand inferno nu mai e legala. A aparut inferno clasic si e alta mancare. De abia m am lasat de superblock... nu vreau sa trec dintr o infractiune in alta
          Sent from my U8160 using Tapatalk 2
          OK...Scuze !

          Comentariu


          • #6
            Am eu ierburi... Suna-ma.

            Comentariu


            • #7
              Lasati mi va rog pe pm un numar de telefon
              Sent from my U8160 using Tapatalk 2

              Comentariu


              • #8
                Topic inchis
                Sent from my U8160 using Tapatalk 2

                Comentariu

                Procesare...
                X