Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar Nittaku Septear

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 5 (0 members and 5 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar Nittaku Septear

    Doresc sa cumpar lemn Nittaku Septear jucat dar in stare foarte buna, sau nou daca pretul este foarte bun. As dori unul cat mai usor (sub aprox. 80 grame). Am deja unul dar la 86 grame (cred ca l-am nimerit pe cel mai greu produs vreodata ), iar cu fete de 2.0 gen Baracuda, Sriver se muta centrul de greutate cam mult spre varf. Daca cineva are asa ceva disponibil si este din București, dati de stire .

    Pot da si la schimb un Xiom Stradivarius Schneider Carbon (off+) (model vechi 2007).

  • #2
    Avea userul (at)AlexU unul de vanzare in stare perfecta...
    BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

    "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

    Comentariu


    • #3
      Ironia sortii
      http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...cumpar+septear

      Comentariu


      • #4
        Ha ha!
        Spune-i lui (at)Paul1960 sa-l ia pe cel usor de la ValiGTI si apoi schimbati-le intre voi
        Blog de tenis de masă

        Comentariu


        • #5
          dar nu vreau sa scap de Septearul pe care il am, as vrea doar sa vad cum ar merge si cu unul "in parametri normali", adica pe la 73-80. Daca am noroc sa gasesc si unul cu maner drept, si mai bine . Nu in ultimul rand, as mai vrea inca un Septear ca sa nu mai tot dezlipesc/lipesc fete de pe asta, ca nu m-am hotarat inca ce sa pun pe rever

          Comentariu


          • #6
            Pot sa va ofer cel mai usor Septear fabricat pana acum-77 grame-sigilat in cutie-FL
            www.tenismasa.ro
            multumesc
            0728747067
            www.tenismasa.ro

            Comentariu


            • #7
              http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...Yasaka-Geanta-!
              Pentru alte detalii MP !
              • Just loving table tennis!
                TIBHAR K3 HYBRID>< DHS HL5 PROVINCIAL><TIBHAR MK PRO HYBRID

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de tibi Vezi post
                Pot sa va ofer cel mai usor Septear fabricat pana acum-77 grame-sigilat in cutie-FL
                www.tenismasa.ro
                multumesc
                0728747067
                Multumesc de oferta, dar 220 RON e mult. Daca e sa il iau nou, iau de la vivasportshop cu 200 RON (acum nu stiu daca e si actualizat site-ul). Ca si greutate insa, 77grame suna bine

                Caut in continuare, de preferinta folosit, in stare buna si din București ca sa il pot lua personal.
                Pot oferi (in afara de bani) si un Xiom Stradivarius Schneider Carbon (off+) (model vechi 2007) sau o fata Xiom Sigma Pro max neagra, noua in ambalaj original (100 RON in cazul schimbului).

                Comentariu


                • #9
                  cand vrei sa vinzi septearul de 86g anunta-ma.
                  tel.0757364475.

                  Comentariu

                  Procesare...
                  X