Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

cumpar lemn andro off sau yasaka soft carbon

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • cumpar lemn andro off sau yasaka soft carbon

    Astept oferte la aceste lemne. Multumesc.
    0766284707

  • #2
    Daca vrei un lemn off foarte bun si ieftin, incearca Palio TC-6 (7 straturi, 2 de soft carbon, 2 de Titan). E doar 18 USD pe eacheng.net si merge la fel de bine ca Andro Temper Tech Off, cu care-am jucat aproape 1 an.
    http://eacheng.net/index.php?act=detail&ID=1665
    Yasaka Ma Lin Soft Carbon nu are o presa prea grozava
    http://www.tabletennisdb.com/blade/y...ft-carbon.html (punctaj general 7.5 din 10, fata de 9.5 pentru Palio).
    L-am identificat dupa mult research pe diverse forumuri, la rugamintea unui amic pe care obisnuiam sa-l bat usor. Acum joaca atat de bine cu el si fețe Focus Snipe 3 incat incep sa-mi regret altruismul. Azi am terminat la egalitate perfecta.
    Pare greu de crezut ca un lemn atat de ieftin merge la fel de bine ca sau chiar mai bine decat unele de 100 USD. Cei de la sala de pe Barbusse (Cluj) s-au aratat si ei foarte surprisi de calitatea sa (control excelent, jocul la fileu foar bun, viteza suficient de mare pentru atacuri in forta); nu m-ar mira sa si-l comande cativa dintre ei.
    Sa fiu suficient de rapid pt un Off asta l-as folosi sau Xi Enting Shark. Calitativ sunt cam la fel, dar Palio-ul e cu vreo 10 gr. mai usor si are manerul mai lung. Shark-ul e posibil sa fie o idee mai bun pentru jocul la fileu si mult mai frumos finisat (opera de arta, nu alta). Nu spun ca Andro Temper Tech Off e un lemn nereusit. Daca poti face economie de aproape 40 USD fara a pierde din calitate e pacat sa nu profiti Iei 3 Palio-uri de banii ce-i dai pt un Andro.
    S-auzim de bine.
    Ultima editare de tudorprecup; 24.iun.2012, 19:52.
    DR. Levi All+; FH: Andro Impulse PowerSponge 2.0 mm; BH: Giant Dragon Dragon's Talon OX
    Dr. Levi All; FH: Yasaka Razka Max; BH: TSP Curl-PH OX

    Comentariu


    • #3
      Merci mult pentru sugestie!
      0766284707

      Comentariu

      Procesare...
      X