Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

VANDUT Paleta

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • VANDUT Paleta

    Vand paleta formata din lemn andro si fete butterfly bryce si butterfly sriver fx

    sau separat butterfly bryce 60
    butterfly sriver 60
    lemn andro 35 lei

    livrare gratuita in cluj

    nr de telefon 0746874418

    pret 155 lei
    Ultima editare de VladFarcas; 03.iul.2012, 20:37.
    GEWO TABLE TENNIS

  • #2
    Ce lemn andro aveti?
    0766284707

    Comentariu


    • #3
      Lemnul lam luat de pe o paleta pe care am cumparato mai de mult din magazin si acea paleta a costat 180 am schimbat acum pretul din 60 in 35 pt ca nu e pro
      GEWO TABLE TENNIS

      Comentariu


      • #4
        Dl. Vlad ,
        Daca binevoiti, niste dimensiuni si poze, cat timp au fost jucate? care fata e rosie ce grosime au? latime, inaltime? ca eu v-am rugat de 2 zile, dar nu vreti sa vindeti, sau nu ati citit regulile,sau nu va intereseaza, ce sa inteleg?
        Lemnul eu v-am zis ca e comercial nu profi, dar macar un pic de bun simt asteptam de la Dvs. Am dat doar un nu-mi place mesajul pentru ca nu respectati regulile unui post de vanzari!
        Va rog sa le cititi si sa le respectati si abia dupa aceia sa postati!
        Pentru gramatica nu ma bag...
        Ultima editare de D.D.; 30.iun.2012, 22:28.

        Comentariu


        • #5
          V-am trimis mp am fost plecat o sa incarc maine pozele cand ajung acasa dimensiuni 146x152 au fost beyce o luna 3 antrenamente pe saptamana si sriverul 2 luni 3 antrenamente pe saptamana
          GEWO TABLE TENNIS

          Comentariu


          • #6
            Dl Vlad,
            E in interesul Dvs sa puneti poze!
            Vreti sa vindeti ceva ce nu e vizibil dar nu va obositi sa dati caracteristici, poze, ca si cand vindeti o masina care e la Floresti spuneti ca e Dacia si cu gume Kume, dar cereti 5000 euro.
            Nu puneti poze, nu ziceti ca e pe benzina,cati km are, poate e lovita, nu spuneti ce genti are, gumele poate is sterse sau pe pana. Credeti ca o ia cineva?

            Comentariu


            • #7
              GEWO TABLE TENNIS

              Comentariu

              Procesare...
              X