Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand Paleta noua Andro

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Vand Paleta noua Andro

    Vanduta
    Paleta noua, nici macar probata, ajunsa din Germania zilele trecute.
    Lemn: Andro TP Ligna Off
    Fetze: Andro Hexer HD grosime 2.1 mm.


    Trimis de pe al meu SM-A105FN folosind Tapatalk
    Ultima editare de CornelTT; 28.sep.2021, 19:56.
    Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

  • #2
    Salutari, domnul Cornel! Va propun un schimb cu o paleta OSP Virtuoso echipata cu fete VICTAS V01- FH si VICTAS V01 STIFF - BH in stare ca noua!

    Comentariu


    • #3
      Salutam dl Ciprian. Nu exclud un schimb, dar pe moment incerc sa o vand, e noua, inca nu e probata, eu zic ca pretul este bun pentru cine vrea un setup de control si topspin, nu exagerat de rapid. Vedem... Totusi imi poti trimite niste poze cu paleta ta in privat? Multumesc
      Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

      Comentariu


      • #4
        Rezervata..
        Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

        Comentariu


        • #5
          este Ligna Off sau CI OFF

          Comentariu


          • #6
            Ligna Off sai CI OFF ??

            Comentariu


            • #7
              Buna ziua ...daca se răzgîndește ...sunt interesant...va mulțumesc

              Comentariu


              • #8
                Buna ziua ...daca se răzgîndește ...MA INTERESEAZA SI PE MINE!!! MERSI

                Comentariu


                • #9
                  Scuzati, acum am vazut mesajele. Lemnul este TP Ligna Off, fara carbon. Am vazut si eu din poza ca mi-a pus-o in alta cutie din Germania, de acum asta e, oricum paleta e tzipla, neprobata. Daca e cineva interesat, sa imi scrie in privat va rog. Cu domnul care a rezervat-o nu m-am mai auzit in ultimele zile, asa ca subiectul cred ca inca este deschis.
                  Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

                  Comentariu


                  • #10
                    Am trimis mesaj in privat !!!(0725505169)

                    Comentariu


                    • #11
                      Vanduta. Topic inchis
                      Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

                      Comentariu

                      Procesare...
                      X