Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

VAND - lemn, fete - manyaku88, produse noi!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • VAND - lemn, fete - manyaku88, produse noi!

    Preturile includ transportul, banii virati in cont BCR, pentru posta ramburs adaugati 10 ron, produsele se pot viziona/testa la TopArena București.
    Accept oferte de schimb cu T80 rosu, T05 negru, de 2.1. Si caut Timo Boll Spirit ST, Balsa Carbo X5 varianta mai veche cu tabla, Korbel SK7 FL de maxim 89 gr.
    Evitati mesajele de tip: "Care e ultimul pret la X?".
    Xiom Amadeus, maner ST. Lemnul are si autograful lui Ovidiu Ionescu, luat la turneul international de la Slobozia - 200 lei

    Galaxy V15, Andro Hexer+, Tibhar Nimbus Soft - 175ron

    Galaxy V15, FL, kevlar carbon, 6.1 mm nu este lovit/modificat 89gr, lemn similar cu Viscaria, foarte stabil si rapid, tinde catre OFF+, are cam aceeasi viteza cu un Mizutani dar cu un simt mai moale - 100 ron

    Xiom Sigma Pro 2.0 rosu, jucat cateva ore, 153x147, 100ron

    Galaxy W4, FL, lemn similar cu X5, 6.4 mm, 91 gr, balsa carbon, undeva intre off si off+, rigid, nu vibreaza, merge excelent cu rakza 7, am probat recent un Timo Boll T5000 si as putea spune ca are cam aceeasi viteza si unghi de aruncare, lemn foarte interesant datorita vitezei combinata cu simtul de balsa, asta fara sa aiba 1cm grosime - 100 ron

    BalsaCarbo X5 ST 82,5 gr, stare impecabila, expectie o urma de unghie lasata pe lateral in balsa, lemn excelent, a supravietuit multor serii Bty pentru ca este foarte apreciat si de incepatori si de avansati cu foarte putine reviewuri negative, lemn rigid cu un simt deosebit de balsa, foarte bun la capace iar cu fete tari lemn foarte bun pentru serii de topspin pentru ca este foarte stabil, personal am pus cam de toate pe X5 si nu am avut probleme, de la Flextra si Joola Samba cu speed glue pana la T05 si DHS H3 - 150 ron

    HRT Rosewood 82 gr FL, lemn foarte bun, finisat mai bine decat varianta Stiga, l-am gasit similar cu Yasaka Ma Lin Extra Offensive de 86-90 gr, stratul de la Rosewood fiind mai tare decat nucul, lemnul este foarte echilibrat, nu cred ca are manerul gol dar nu pot fii sigur, am pus doua fete grele pe el si nu cadea in cap, printre cele mai bune lemne made in china - 120 ron
    OSP Palatinus Expert All+, 89gr stare impecabila, un simt extraordinar undeva intre Acoustic si Violin, lemn flexibil cu suficienta putere, merge bine si cu fete moi si cu fete tari, foarte bun la un joc de topspin balonat, ridica mingile usor si incarca foarte mult spin, aceste lemne sunt facute in Ungaria dupa modelul vechilor lemne Stiga - 300 ron

    Haifu Blue Whale III negru 38*, burete mov, fata cu care a jucat nationala Chinei pana sa faca tranzitia la H3 NEO blue sponge, unele fete inca mai joaca cu Whale III, este sigilata -140 ron

    Bomb UFO J Tension negru 2.2 mm, sigilata, fata de fh, combinatie intre china si euro, nu este lipicioasa, seamana cu DHS Magician si Vega China dar ridica mai usor decat Magician si are burete mai bun zic eu iar fata de Vega China este putin mai lenta dar mai mult control, este destul de rapida 65 ron

    Bomb UFO J Tension negru 2.2 mm, 154x152mm, jucata cam o luna, arata foarte bine, pare o fata durabila, 45 ron

    Xiom Vega China negru max, 158x155mm, jucata o luna, nu este lipicioasa, suprafata se degradeaza vizual similar fetelor Hurricane dar spinul ramane, pare mai uzata decat este, spinul este mare, necesita o lovitura larga pentru a intra in burete care este destul de tare - 90 ron

    Butterfly Tenergy 80 negru 2.1, jucata aprox 30 min, 158x153mm, 200 ron, REZERVATA
    Ultima editare de manyaku88; 12.feb.2013, 20:35.
    Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
    FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
    BH: Tibhar Quantum X Pro Max

  • #2
    Fetele arata impecabil,iar preturile foarte,foarte bune,spor la vanzare Teo
    Lemn:Butterfly Liu Shiwen
    FH: Tenergy 05
    BH: Dignics 05

    Comentariu


    • #3
      Ai mp... ms
      Lemn: Butterfly Petr Korbel
      BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

      Comentariu


      • #4
        AI MP pt BLITZ

        Comentariu


        • #5
          Blitz vandut
          Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
          FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
          BH: Tibhar Quantum X Pro Max

          Comentariu


          • #6
            Multumesc Teo, impecabila fata!

            Comentariu


            • #7
              V15 rezervat
              Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
              FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
              BH: Tibhar Quantum X Pro Max

              Comentariu


              • #8
                am adaugat 2 palete

                Mai am si un Xiom Strato cu care accept schimburi cu alte lemne
                - - - Actualizat - - -
                Bty X5, Donic M1, Amsir Fantasy - vandut
                Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
                FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
                BH: Tibhar Quantum X Pro Max

                Comentariu


                • #9
                  H3 provincial vandut
                  Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
                  FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
                  BH: Tibhar Quantum X Pro Max

                  Comentariu


                  • #10
                    Accept oferte de schimb cu alte lemne.
                    Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
                    FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
                    BH: Tibhar Quantum X Pro Max

                    Comentariu


                    • #11
                      Korbel vandut, update
                      Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
                      FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
                      BH: Tibhar Quantum X Pro Max

                      Comentariu

                      Procesare...
                      X