Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Paleta - VANDUTA

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Paleta - VANDUTA

    Salutare.
    Imi vand paleta care a fost vreme de aproape 2 ani paleta mea de back-up, o paleta relativ ieftina, dar pe care o apreciez mult si cu care am jucat un tenis foarte bun, pot spune chiar comparabil cu jocul practicat cu celelalte palete mult mai scumpe pe care le tot testez in ultima vreme.

    Lemn: Yinhe Mercury Y13 cu fibra de sticla, destul de hard si stiff, desi are totusi ceva elasticitate, viteza off, control foarte bun. Lemnul l-am cumparat de nou si am lipit doar aceste fețe pe el

    FH: Joola Golden Tango PS max, o am de ceva vreme, este ceva mai uzata, de aceea si pretul la care o evaluez nu este foarte ridicat (40-50 lei). Are topsheet-ul lipicios ca si fetezele chinezesti, dar buretele este european, nu este foarte rapida dar agata foarte bine, face curba super la topspin

    BH: Giant Dragon 612 de 1.8 mm, un sanwich super ofensiv, greu de controlat pe lemne off+ dar merge excelent pe acest lemn, are control foarte bun in combinatie cu lemnul Y13 iar mingea vine foarte moarta, joasa, desi rapida, fiind foarte greu de returnat pentru adversar. Este una dintre cele fațele sandwich cele mai "deceptive".

    Pret total paleta: 290 lei pret redus 260 lei (inclusiv transport prin posta romana daca se pun banii inainte in cont).
    Revin imediat cu poze.
    Ultima editare de CornelTT; 16.nov.2021, 13:28.
    Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

  • #2
    Pozele ...

    Trimis de pe al meu SM-A105FN folosind Tapatalk

    mariomoro mariomoro likes this.
    Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

    Comentariu


    • #3
      Valabil, reducem putin pretul ... 260 lei
      Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

      Comentariu


      • #4
        Vanduta. Multumesc.
        Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

        Comentariu

        Procesare...
        X