Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand fata ANDRO RASANT,fata este sigilata, neagra dimensiune 2,1(max) burete verde

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand fata ANDRO RASANT,fata este sigilata, neagra dimensiune 2,1(max) burete verde


  • #2
    pret?

    Comentariu


    • #3
      150 de lei
      - - - Actualizat - - -
      sau o dau si la schimb contra unei fete tenergy 05 rosie burete 2,1+diferenta 60 de lei maxim
      - - - Actualizat - - -
      evident fata sa fie patrata(sigilata)

      Comentariu


      • #4
        Ca sa intelegem si noi:
        Acesta fata (care o aveti de la colegul dvs) costa 38 $ si doriti la schimb una de 67 $ iar diferenta de 29 $ o evaluati la maxim 60 lei?
        In logica acestui schimb propus de Dvs nu doriti sa-mi vindeti macar 2900$ la 6000 lei si eu va dau si un tenergy 05 ca bonus?

        Comentariu


        • #5
          Buna dimineata,dupa spusele Dvs pare o afacere foarte buna,si anume a achizitiona rasant-ul la 38 de dolari,dupa cum stiti aceasta fata are ca pret de catalog 46,95 euro,puteti vedea in acest link
          http://schoeler-micke.tabletennis-sh...chparam=rasant
          Dar m-ati facut curios cu acest pret,unde as putea si eu achizitiona rasant cu 38 de dolari ? a si sincer eu evit sa cumpar de pe site-uri ciudate sau dubioase,va spun sa aveti grija de unde cumparati,pt 1 euro in plus aveti calitate,dar imi pot imagina cum e mentalitatea romanului si anume de a merge unde e mai ieftin si e logic si normal sa fie asa,numai din grija pt cei care cumparati materiale,mare grija,stiti ca in jur de 35-40% din materialele ce vin pe Romania si mai ales Ungaria sunt de calitatea a 2-a si altele chiar cu defecte majore? probabil ca nu ati stiut acest lucru,va sugerez sa aveti mare grija si in special la lemne,cu siguranta cu totii v-ati lovit de aceasta problema: am achizitionat un lemn de pe nu stiu ce site,apoi surpriza lemnul era cu minim 5-10 grame mai greu credeti-ma ca stiu ce vorbesc,am acces la tot ce inseamna materiale de ping pong,magazine si depozite,spre exemplu acest rasant l-am testat inainte de a fi scos pe piata,la fel ca si tenergy,acuma cu pretul nu spun ca nu se poate gasi in alta parte mai ieftin sunt curios care ar fi pretul corect pt Dvs ?vandut separat sau cu diferenta pt o fata tenergy 05

          Comentariu


          • #6
            Pe un site polonez (cred) pretul era in jur de 38 euro.
            Xi En Ting-X828
            Pryde 30
            Calibra LT Sound

            Comentariu


            • #7
              http://ttnpp.com/shop/andro-rasant-p...f612daa2e78fbchttp://tabletennis.inters.pl/product...RO-Rasant.html
              38 USD in Hong Kong, 38 EUR in Polonia.
              Apoi, schoeler-micke.com nu poate fi un etalo corect, intrucat are unele dintre cele mai mari preturi din piata. Cateodata, chiar si reduse fiind, produsele sunt mai scumpe ca in alte locuri.
              Cat despre marfa de calitate inferioara in Romania - au producatorii doua standarde? Ca distribuitorii locali au contracte direct cu producatorii. De unde, atunci, marfa cu alt standard?
              Parerea mea este ca la 150 lei, fata este, poate, mai scumpa ca in alta parte, dar in limite acceptabile. Nu orice marfa de vanzare trebuie sa fie la cel mai mic pret din lume. Totusi, un schimb cu un Tenergy patrat ar cere o diferenta de 80-100 de lei pentru a fi echivalenta.
              Blog de tenis de masă

              Comentariu


              • #8
                Buna ziua ma gandeam eu de la a crede pana la ceva concret e drum lung,dar sunt obisnuit cu asemenea raspunsuri,sincer va spun la banii aia nu aveti de unde s-o cumparati,nimeni nu va vinde o fata care valorea mai bine de 45 de euro cu 38 de dolari,si aici ma refer oficial(nu pe sub mana)cele mai bune preturi le puteti avea atunci cand achizitionati de la jucatori care sunt sponzorizati de diferite firme de tenis de masă,deoarece acele pers nu au platit nici un ban iar pt ei orice suma o incaseaza e doar un castig in plus
                Pentru cei interesati am un lemn joola bomb fast MCD nou nout niciodata lipit pe el,maner FL la un pret ft bun
                100 de lei
                - - - Actualizat - - -
                Buna ziua,daca considerati ca 80 de lei e ok ca diferenta,bine sunt dispus sa ofer 80 de lei diferenta+fata rasant,pana la urma nu stau in 20 de lei,dar stiti ce-i curios,de fiecare data cand vreau sa achizitionez materiale din Romania sunt super taxat,iar eu cand vand materiale le vand la preturi de nimica
                exemple:Butterfly Sardiu nou nout 50 de euro,Timo Boll Spirit in stare ft buna plus fete andro hexer si tibhar nimbus totul la 35 de euro,apoi lemn Primorat Carbon la 50 de euro nou nout,am mai dat un Schlager carbon tot cu 50 de euro si lista e ft lunga.
                - - - Actualizat - - -
                Referitor la ceea ce am mai scris si anume despre calitate,nu e ca ar fi toata marfa de calitate inferioara ci ca deobicei din ce am testat in Romania si ce s-a comandat mare parte au avut probleme,credeti-ma ce va spun,dar nu e toata marfa aiurea,dar cred ca daca cumparati de la Butterfly Romania nu va fi nici o problema
                Iar cat despre schoeler-micke va pot spune ca este unul dintre cele mai profesionale magazine din Europa,si va spun din surse sigure,am fost in multe magazine de tenis de masă gen Dandoy Belgia,Contra Germania,Btex Danemarca si altele,nu e important,dar va sugerez sa aveti grija cu asa zisele magazine ieftine,sunt convins ca mergeti cu toti dupa pret,numai sa va dau un exemplu,stiti fete care au mai mult de 1 an jumate isi pierd din calitati chiar daca sunt patrate,mare grija,daca nu mi-ar pasa ca dati banii aiurea nu v-as scrie aici,iar daca nu ma credeti cu fetele atunci va invit o data la Lugoj si va fac o demonstratie live,luam o fata de la butterfly care vreti nou de pe catalog si luam una veche adica care a stat mai mult de 1 an jumate si le taiam pe amandoua apoi o sa-mi spuneti Dvs daca am dreptate sau nu
                - - - Actualizat - - -
                Referitor la ceea ce am mai scris si anume despre calitate,nu e ca ar fi toata marfa de calitate inferioara ci ca deobicei din ce am testat in Romania si ce s-a comandat mare parte au avut probleme,credeti-ma ce va spun,dar nu e toata marfa aiurea,dar cred ca daca cumparati de la Butterfly Romania nu va fi nici o problema
                Iar cat despre schoeler-micke va pot spune ca este unul dintre cele mai profesionale magazine din Europa,si va spun din surse sigure,am fost in multe magazine de tenis de masă gen Dandoy Belgia,Contra Germania,Btex Danemarca si altele,nu e important,dar va sugerez sa aveti grija cu asa zisele magazine ieftine,sunt convins ca mergeti cu toti dupa pret,numai sa va dau un exemplu,stiti fete care au mai mult de 1 an jumate isi pierd din calitati chiar daca sunt patrate,mare grija,daca nu mi-ar pasa ca dati banii aiurea nu v-as scrie aici,iar daca nu ma credeti cu fetele atunci va invit o data la Lugoj si va fac o demonstratie live,luam o fata de la butterfly care vreti nou de pe catalog si luam una veche adica care a stat mai mult de 1 an jumate si le taiam pe amandoua apoi o sa-mi spuneti Dvs daca am dreptate sau nu

                Comentariu


                • #9
                  In principiu, sunt de acord cu tot ce ati scris, mai putin cu calitatea produselor de la ttnpp.com. Am avut doua fete Rasant de acolo, ambele de cea mai buna calitate si nu cred ca este cazul ca au stat in raft - sunt prea proaspete. De altfel, un amic a luat un Tenergy 05 si a fost mai proaspat ca unul de la Butterfly Romania.
                  Despre Schoeler-Micke - sunt absolut convins ca sunt profesionisti, doar ca sunt cam scumpi.
                  Mai vreau sa mentionez ca nu vreau sa contest valabilitatea ofertei dvs. sau calitatea produsului.
                  Blog de tenis de masă

                  Comentariu


                  • #10
                    fata s-a vandut,o zi buna la toata lumea
                    - - - Actualizat - - -
                    Vanduta lui Ticu

                    Comentariu


                    • #11
                      Multumim pentru invitatie, eu chiar va cred pe cuvant ca se schimba proprietatile fetelor dupa un an jumate de depozitare.
                      Pretul de 38 $ este sigur fara transport la fel ca si cel de 67$ al unui Tenergy.
                      Eu ma refeream la diferenta de pret, nimeni nu a contestat pretul de vanzare sau calitatea produsului oferit de Dvs.
                      Cu siguranta fetele Rasant sunt noi peste tot, ca abia au aparut.
                      Ceva lemne Andro nu aveti?
                      Apropo se poate verifica cumva data fabricatiei?
                      Cu stima
                      Ultima editare de D.D.; 22.iul.2012, 19:51.

                      Comentariu

                      Procesare...
                      X