Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand fata sandwich Xiom ZAVA

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand fata sandwich Xiom ZAVA

    XIOM ZAVA neagra, (sandwich) cu burete max, 151/157, doar probata un antrenament, la numai 75 lei (140 pret de achizitie).


    Ultima editare de lica george; 01.nov.2012, 08:58.
    Xiom -Mitzutani - Xiom

  • #2
    tenergy-ul are o ciupitura nesemnificativa pe burete in partea de jos, unde se pune oricum degetul si una pe partea lisa, sus de tot, unde nu influenteaza jocul.
    Buretele este altfel curat, ca nou, vezi pozele de mai jos.
    Ultima editare de lica george; 20.aug.2012, 07:53. Motiv: modificare
    Xiom -Mitzutani - Xiom

    Comentariu


    • #3
      Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMG_0203.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	92,9 KB 
ID:	766217Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMG_0202.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	98,4 KB 
ID:	766218
      Xiom -Mitzutani - Xiom

      Comentariu


      • #4
        Re: Vand fata Tenergy 05 rosie 1,9 mm si DHS Memo 3

        Am un donic M2 doar probat. Ma intereseaza un schimb cu t05. Dar vreau mai multe detalii despre gradul de uzura, daca a fost boostata in ce conditii a fost pastrata etc. Un nr de tel? Sau sunati-ma la 0722731800.
        Apropo... Nu mai ai loc in MP

        Comentariu


        • #5
          Am tot incercat sa incarc poze cu donic bluefire si sriver fx, dar nu mi s-a permis... doritorilor, le pot trimite pe mp (daca functioneaza acolo) sau pe mail.
          Xiom -Mitzutani - Xiom

          Comentariu


          • #6
            Nu te intereseaza un schimb cu fețe XIOM SIGMA EUROP DE 2,0 SUNT APROAPE NOI,as dori fețele Bt.sriver fx(as dori niste poze pe m.p).
            Blade . PHOTINO
            Fh. Tibhar ev. Mx-p
            Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

            Comentariu


            • #7
              va salut, va intereseaza un Donic Desto F3 noua la schimb cu Bluefire plus o diferenta de bani?
              Ma Lin Soft
              Yasaka Rakza 7
              Xiom Yanus

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de lus76 Vezi post
                va salut, va intereseaza un Donic Desto F3 noua la schimb cu Bluefire plus o diferenta de bani?
                Salut!
                Doresc doar fetele mentionate mai sus....
                Multumesc oricum de oferta!
                Xiom -Mitzutani - Xiom

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de lica george Vezi post
                  VAND SAU SCHIMB URMATOARELE FETE:
                  4.Xiom ZAVA neagra, (sandwich) cu burete de 1,5 mm, doar probata un antrenament, la 95 lei!
                  Sigur sandwich-ul are grosime de 1.5mm, deoarece firma AndroGir (tenismasa.ro) are la vanzare doar cu grosime de 2.0 sau max?

                  Comentariu


                  • #10
                    Mersi de atentionare Gabi. Fata nu e a mea ci a unui coleg Adi, nou intrat in lumea noastra. Am postat-o fara sa fiu atent. O sa corectez. Aici sunt detaliile despre aceasta fata. http://www.tenismasa.ro/xiom-zava/166.htm
                    Cat priveste incarcatul pozelor, am urmat pasii indrumat fiind de Clau, dar mi se spune cu nu am privilegii conform... s&#259 ...?!
                    Ultima editare de lica george; 23.sep.2012, 16:19. Motiv: explanation
                    Xiom -Mitzutani - Xiom

                    Comentariu


                    • #11
                      in sfarsit, azi am incarcat si pozele (in primul post)...
                      Xiom -Mitzutani - Xiom

                      Comentariu


                      • #12
                        Ma tenteaza sa incerc un sandwich Xioma Zava, insa mi-ar fi trebuit pe culoare rosie (fata neagra am pe FH)...

                        Comentariu


                        • #13
                          gabi te apuci de prostii ca noi astia care nu stim sau nu putem !!
                          DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de alehandro Vezi post
                            gabi te apuci de prostii ca noi astia care nu stim sau nu putem !!
                            De la o a anumita varsta ajungi sa gandesti altfel ...

                            Comentariu


                            • #15
                              Puterea exemplului se numeste...Sterea Viorel!
                              Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                              Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                              Comentariu


                              • #16
                                Postat în original de laky Vezi post
                                Puterea exemplului se numeste...Sterea Viorel!
                                Asa este! Doar am fost colegi de generatie si ne-am intersectat in nenumarate competitii si cantonamente...
                                In plus, cand am practicat acest sport la nivel de performanta, aveam sandwich pe rever!!!

                                Comentariu


                                • #17
                                  Anuntul modificat si valabil doar cu cele doua produse cu poze din primul post.
                                  - - - Actualizat - - -
                                  Lemnul Black Devil, desi are carbon ce ii da forta, e sustinut si de un control grozav oferit de balsa.
                                  Dr. Ciobanu alias PRIZA TOK foloseste cu succes acest model de lemn.
                                  Xiom -Mitzutani - Xiom

                                  Comentariu

                                  Procesare...
                                  X