Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand lemn Butterfly Innershield, 83 grame, aproape nou, stare impecabila

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Vand lemn Butterfly Innershield, 83 grame, aproape nou, stare impecabila

    Vand lemn Butterfly Innershield, 83 grame, FL, aproape nou. Cumparat in Decembrie 2011, folosit f putin. A avut un singur rand de fete pe el, nu este lovit, lacuit, reparat etc. Pozele spun tot, se vade inclusiv singura "imperfectiune" daca cineva chiar vrea sa caute cu lupa...
    PRET: 500 LEI
    Ultima editare de LucianM; 01.aug.2012, 10:18.

  • #2
    Salut! Eu nu am ce face si am cautat cu lupa...:, Vreau sa te mai uiti odata la Lemn sa vezi de cate ori este lovit?... din pozele tale se vede 2 defecte ... 1. la poza 5, si a 2 la poza 7... este asa sau nu vad eu bine?...
    Te rog ce dimensiuni are Lemnul ?... Merci....
    Ultima editare de leo33; 01.aug.2012, 13:45.

    Comentariu


    • #3
      De data asta vezi bine
      Blade: VECHITURA CU 70 LEI
      FH: FATA DE ROATA DE MASINA
      BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de leo33 Vezi post
        Salut! Eu nu am ce face si am cautat cu lupa...:, Vreau sa te mai uiti odata la Lemn sa vezi de cate ori este lovit?... din pozele tale se vede 2 defecte ... 1. la poza 5, si a 2 la poza 7... este asa sau nu vad eu bine?...
        Te rog ce dimensiuni are Lemnul ?... Merci....
        La poza 5 ai dreptate, este infim de putin atins, de aia este si poza facuta asa, ca sa nu zica cineva ca am ascuns asta! Am si scris in descriere despre asta! Lovitura este in schimb aproape insesizabila. La a2a "reclamatie" nu stiu si nu am cum sa iti raspund pana maine cand ma uit mai atent inca odata! La mom la care am dat jos fetele si am facut pozele eu nu am remarcat alta lovitura in afara celei din varf.
        Dimensiunile (158x152) le-am gasiti aici: http://www.presports.com/butterfly-i...ff-p-1709.html
        - - - Actualizat - - -
        Revin dupa ce am verificat "lovitura din poza 7" reclamata de Leo33...Nu ai dreptate! Poti sa numesti cel mult zgarietura chestia aia, nicidecum lovitura. Daca tu continui sa fi carcotas cu treaba asta sunt gata sa fac niste fotografii macro cu echipament profesional ... pt analiza.
        Bafta!
        PS: Tinand cont ca e al doilea post de vanzare pe care il pun si il ataci nu pot decat sa ma intreb daca ai ceva personal cu mine sau e doar o coincidenta. Nu ai avut dreptate nici atunci si nu ai nici acum asa ca te rog mult sa te abtii daca nu te intereseaza anuntul meu!
        Ultima editare de LucianM; 01.aug.2012, 15:30.

        Comentariu


        • #5
          Pret nou: 480lei

          Comentariu


          • #6
            ?l cumpar eu. Va trimit mesaj cu adresa. Multumesc.

            Comentariu


            • #7
              buna seara.daca nu reusiti sa il vindeti poate va intereseaza un schim cu un butterfly photino de 86 gr ,maner FL.am poze postate la anuntul de vanzare-cumparare.numai bine.

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de peiov petru Vezi post
                ?l cumpar eu. Va trimit mesaj cu adresa. Multumesc.
                V-am trimit mp!
                - - - Actualizat - - -
                Postat în original de nick20mks Vezi post
                buna seara.daca nu reusiti sa il vindeti poate va intereseaza un schim cu un butterfly photino de 86 gr ,maner FL.am poze postate la anuntul de vanzare-cumparare.numai bine.
                Multumesc, dar indiferent ce se intampla nu sunt interesat de schimb.

                Comentariu


                • #9
                  ok.toate cele bune.

                  Comentariu

                  Procesare...
                  X