Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar TB Spirit FL/ DHS Hurricane King III FL

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 10 (0 members and 10 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Ziceam ca e chestie de marketing si ca tehnic vorbind imi vine greu sa cred ca asta e valoarea reala ...dl Kralizec
    Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

    Comentariu


    • #27
      Si cine stie care-i valoarea reala a unui lemn? Asta o stabileste piata. De unde stiti ca lemnele de 100 de euro nu valoreaza, de fapt, 20 de euro?!?

      Comentariu


      • #28
        La noi in Romania chiar daca ajung cred ca sunt facaturi...
        DHS Hurricane Long 5
        FH: Tenergy 05
        BH: Giant Dragon Talon

        Comentariu


        • #29
          Pai comparam cum alte lemne scumpe gen BTY (undeva pe la 150-250 $) sau DHS (tot pe acolo).. Nu cred ca un lemn de 500$ sau 1000 $ !! ofera mult mai mult ca si caracteristici si nici nu cred ca dpdv tehnic are nu stiu ce solutie inovatoare sau materiale selenare aduse de naveta APOLO, care face lemnul incredibil. Hai sa fi seriosi. Daca erau asa de grozave astfel de lemne jucau toti campionii cu ele si erau in topul vanzarilor. Cine are bani prea multi poate sa ii arunce, doar tot el a muncit pentru ei. Eu personal nu arunc bani pe prostii de marketing. Sunt lemne de pana la 250 $ cu care poti ajunge in primii 10 la nivel modial. Ce altceva iti mai trebuie? Sa dau 500 $ pe un lemn cum spuneam si repet mi se pare o chestie de snobism si risipa. Asta e parerea mea.
          Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

          Comentariu


          • #30
            Adelin, nu ne lamuresti si pe noi ce lemn cauti?

            Comentariu


            • #31
              Claudiu sincer am crezut ca joaca cu cel de 155$$, nu stiu la nivelul nostru daca se merita sa jucam cu cel de 550$, daca ar face diferenta...Eu cautam DHS Hurricane Long (155$) cel de 550$ nu cred ca are nimeni prin ro...
              DHS Hurricane Long 5
              FH: Tenergy 05
              BH: Giant Dragon Talon

              Comentariu


              • #32
                Dar domnilor,...ceva nu este clar privind la acele zerouri...uitati-va la ...greutatea lemnului care este de ...sute de grame...,daca mai taiem un zero...si de la greutate si de la pret...si hai sa fim seriosi (reducere de la 1000 la 550...$)...ne apropiem de niste lucruri mai pamantesti...
                Cred ca este greseala de tiparire...
                ...600 de grame...si daca taiem un ...0...,doar 60 de grame...nu prea vad in regula(prea usor lemnul pentru stilul lui Ma Long)...,greseala pe undeva la tiparire...,atat la pret cat si la greutate...
                Ultima editare de nelu mutiu; 01.nov.2012, 13:32.
                FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

                Comentariu


                • #33
                  Nu este greseala de tiparire... greutatea de 600 g se refera la greutatea pachetului (lemn+cutie+...ce o mai fi), si nu la greutatea lemnului! (parerea mea)

                  Comentariu


                  • #34
                    600 grame sigur e cu tot cu ambalaj. E foarte util cand se calculeaza un colet luat de afara. Nu-i greseala, sunt in categoria "lemne speciale": http://prott.vip020.net/Product-List...producttype=12 Sunt si fete pe la 150 de euro: http://prott.vip020.net/Product-List.aspx?producttype=6

                    Comentariu


                    • #35
                      Postat în original de Kralizec Vezi post
                      600 grame sigur e cu tot cu ambalaj. E foarte util cand se calculeaza un colet luat de afara. Nu-i greseala, sunt in categoria "lemne speciale": http://prott.vip020.net/Product-List...producttype=12 Sunt si fete pe la 150 de euro: http://prott.vip020.net/Product-List.aspx?producttype=6
                      larger image
                      DHS Hurricane Long
                      $155.00

                      Add to Cart:
                      ...uite ca aici apare greutatea coletului la Huricane Long
                      Shipping Weight: 0.6Kg
                      Manufactured by: DHS
                      Asa sta treaba si la lemnul de 550 $...
                      ...da ...asa e ..greutatea coletului...(0,6 KG)...,de la 87 de grame,pina la 600 de grame...cred ca mai "baga" si un ...chinez mai ...micut in colet...
                      ...mea culpa,aveti dreptate domnilor!!!
                      Ultima editare de nelu mutiu; 01.nov.2012, 13:53.
                      FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

                      Comentariu


                      • #36
                        Cred ca e depus in vitrina ... O fi cutia vreo 300 $ (cine stie ce cristale Swarovski are) iar restul de 250 $ lemnul + chinezul din cutie
                        Ultima editare de CornelTT; 01.nov.2012, 14:21.
                        Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

                        Comentariu


                        • #37
                          Totusi trebuiau sa specifice si greutatea lemnului si mai multe detalii despre lemn daca tot dai 550$$
                          - - - Actualizat - - -
                          Postat în original de Paul Quad Vezi post
                          Cred ca e depus in vitrina ... O fi cutia vreo 300 $ (cine stie ce cristale Swarovski are) iar restul de 250 $ lemnul + chinezul din cutie
                          Atunci lemnul ar trebui sa joace singur) sau sa joace chinezul in locul nostru)
                          DHS Hurricane Long 5
                          FH: Tenergy 05
                          BH: Giant Dragon Talon

                          Comentariu


                          • #38
                            Oricum lemnele de la DHS in general, alea mai scumpe sunt f.f.foarte bune si calitate si performante...am testat destule...
                            BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

                            "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

                            Comentariu


                            • #39
                              ramane valabil anuntul,daca vinde cineva lemn DHS Hurricane Long cel de 155$ il rog sa ma contacteze,cel de 550$ de aici:http://prott.vip020.net/Product-Deta...de=MaLongBlade e prea scump
                              DHS Hurricane Long 5
                              FH: Tenergy 05
                              BH: Giant Dragon Talon

                              Comentariu


                              • #40
                                sau BTY TB Spirit (flared) sub 90 grame..multumesc
                                DHS Hurricane Long 5
                                FH: Tenergy 05
                                BH: Giant Dragon Talon

                                Comentariu


                                • #41
                                  Salut! vezi aici ceva,,,



                                  http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...-si-fete/page6

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    DHS -ul Hurricane Long cel la 550 $ e un produs de serie mica; astfel costurile pentru proiectare- design, probe, productie trebuie recuperate de la putine lemne iar materialele selectate pentru realizare sunt mai bune calitativ. Probabil daca acest lemn s-ar produce in serie mare altul ar fi pretul...
                                    Andro Rasanter 48
                                    Butterfly Timo ALC
                                    Andro Rasanter 48​

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Postat în original de adelin27 Vezi post
                                      sau BTY TB Spirit (flared) sub 90 grame..multumesc
                                      buna adelin !
                                      incearca un DHS PG7 un lemn ieftin si bun !!!
                                      un lemn la care am ramas dupa ce am incercat zeci de lemne !!!!!!!
                                      Butterfly Viscaria fl
                                      Butterfly tenergy05

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        multumesc,poti sa.mi dai niste amanunte:ce fete ai incercat pe acest lemn..
                                        DHS Hurricane Long 5
                                        FH: Tenergy 05
                                        BH: Giant Dragon Talon

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          eu nu am incercat prea multe pentru ca imi merge bine cu fetele care le am acum !
                                          eu jok cu Galaxy Mars V2 sint asemanatoare cu tenergy 64 dar ceva mai lente si arunca mai jos si spin mai putin binenteles !!!!!
                                          dar la pretul la care sunt nu am comentari !!!!!!!
                                          dar este cineva pe forum care a incercat foarte multe fete si merge cam ori ce !
                                          Butterfly Viscaria fl
                                          Butterfly tenergy05

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Cumpar fata Neo National TG3 Blue Sponge (Skyline) neagra,second...
                                            DHS Hurricane Long 5
                                            FH: Tenergy 05
                                            BH: Giant Dragon Talon

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              Rezolvat cu fata DHS TG3 blue sponge, multumesc drukeru..
                                              - - - Actualizat - - -
                                              Cumpar lemn BTY TB Spirit flared,maxim 90 gr. second
                                              DHS Hurricane Long 5
                                              FH: Tenergy 05
                                              BH: Giant Dragon Talon

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Vezi ca are userul cezarhtn...
                                                Ultima editare de gabikr; 17.nov.2012, 16:30.
                                                Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
                                                Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
                                                Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  Postat în original de gabikr Vezi post
                                                  Vezi ca are userul cezarhtn...
                                                  mersi,il stiam dar e cam scump...
                                                  scump domne scump,dincolo era mai ieftin)
                                                  DHS Hurricane Long 5
                                                  FH: Tenergy 05
                                                  BH: Giant Dragon Talon

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Re: Cumpar TB Spirit FL/ DHS Hurricane King III FL

                                                    Un King III FL parca are Drukeru. E dret ca e rupt si reparat, dar cred ca e ok si pretul e mai mic decat cel nou...
                                                    Blog de tenis de masă

                                                    Comentariu

                                                    Procesare...
                                                    X