Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Schimb Primorac Carbon Off+ Model Vechi

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Schimb Primorac Carbon Off+ Model Vechi

    salut....dupa cum spune si titlul schimb un primorac carbon off + model vechi cu fluture negru.....il dau la schimb pentru ca este prea rapid pentru mine....doresc un timo boll ALC....tinand cont ca si lemnul meu arata impecabil doar o singura lovitura foarte mica pe cant asa doresc sa fie si alc.....schimbul este valabil doar pentru timo boll ALC si Zhang Jike bty....pe langa lemn ofer o fata joola pheonix jucata 4 ore......o fata tenergy rosie jucata vreo 5-6 luni dar inca agata foarte bine...+diferenta din partea mea daca este cazul
    Ultima editare de anonymous127; 24.aug.2012, 07:27.
    Blade :Timo Boll Spirit Old AN
    Fh : Tenergy 05
    Bh : Tenergy 64

  • #2
    ,,, ,,, imi pare rau,,, se vede ca esti nou pe aici,,, poate o sa primesti ce vrei tu cam peste 50 de ani,,, ,,,
    adica care este ideia nu stiu care o sa ti ofere un Primorac pt. un Alc, asa lemn la lemn doar,,, poate daca mai sari cu ceva banii acolo,adica vezi cat face un ALC fata de lemnul tau.
    cu ceva ani in urma a fost Alc 300 ron, si inca ceva daca ma gandesc nu este mare diferenta intre Alc,daca Primoracul este model vechi,,,depinde cat de greu este Lemnul tau.
    si eu am un primorac vechi are 86gr. si merge bine nu sare asa de tare, pt.mine are un simt mai bun decat Alc, asta depinde ce fete pui pe Lemn...
    daca pui niste Rakza 7 soft de 1.8, pe Primorac nu mai sare asa de tare, si este f. bun... si mai bine incerca un Alc la cineva inainte sa l cumperi sa vezi daca ati place... Noroc!
    Ultima editare de leo33; 20.aug.2012, 22:28.

    Comentariu


    • #3
      au fost altii care au vandut ALC-uri cu 300 lei impecabile....si un primorac merge la 300 lei zic eu
      nu ma grabesc...poate pana se gandeste cnv sa vrea ma invat cu lemnu....si nu o sa-l mai dau...dar pana atunci vreau sa-mi iau ALC
      - - - Actualizat - - -
      scuzati claritatea.... ....mai dau la schimb o fata tenergy 05 2.1 rosie jucata 5-6 luni...si o fata joola phoenix jucata 4-5 ore....

      - - - Actualizat - - -
      scuzati sapca...recent venit de la munca am fost nevoit sa fac si niste poze urgent la cererea domnului axel
      Blade :Timo Boll Spirit Old AN
      Fh : Tenergy 05
      Bh : Tenergy 64

      Comentariu


      • #4
        nimeni???
        - - - Actualizat - - -
        lemnul primorac vs un alc in stare buna + diferenta din partea mea....
        Blade :Timo Boll Spirit Old AN
        Fh : Tenergy 05
        Bh : Tenergy 64

        Comentariu


        • #5
          Te intereseaza un lemn xiom Axelo si fete Xiom sigma pro, lemnul este nou si fetele jucate cam 2 luni. 0740243872

          Comentariu


          • #6
            Ar merge foarte bine si TIMO BOLL SPIRIT!!!!
            Blade - Timo Boll ZLF - OFF
            FH - Xiom Sigma II Pro
            BH- Xiom Sigma II Pro

            Comentariu


            • #7
              ai mp

              Comentariu


              • #8
                mai e valabil aivandut lemnul 0740243872

                Comentariu

                Procesare...
                X