Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vând lemn Timo Boll ZLC

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Vând lemn Timo Boll ZLC








    host images
    Vând lemn Timo Boll ZLC mâner FL, doar probat, fara niciun defect. Este prea rapid pentru mine. Are 88 de grame și ambalajul original. A fost probat cu o pereche de fete Dignics 09C. Prețul 700 de lei. Vând deoarece vreau să-mi cumpar un lemn cu 5 straturi care ar fi mai potrivit nivelului meu intermediar de joc. Trimit cu posta daca este cineva interesat.

  • #2
    Salutare! Am eu de vanzare un setup excelent , format din : lemn 5 straturi OSP VIRTUOSO OFF minus si Fh- Victas V01 ,Bh- VictasV01 Stiff. Un setup foarte reusit, cu mult simt si control. Daca doresti, accept chiar si un schimb cu lemnul tau. Astept un raspuns in privat. Sanatate si spor in toate! P.S. Paleta este ca noua, jucata de cateva ori doar!

    Comentariu


    • #3
      Iertare! Nu accept schimburi. N-aș vrea peste un timp sa apar iar cu mesaje că vând eu la randu-mi ce-mi oferiți in schimb. Cred că mă adresez celor ce vor acest lemn și în loc să plătească 900 pe el ..poate îl vor pe al meu cu care am jucat doua ore numai..

      Comentariu


      • #4
        Salut! Ai mp!sau lasa un nr de tel! Ms!


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        BLADE:JOOLA KOOL
        FH: Acuda Blue P1Turbo
        BH:Tenergy 05fx

        Comentariu


        • #5
          Suna-ma sa vb!Cumpar eu lemnul!
          (0771) 404 748


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          BLADE:JOOLA KOOL
          FH: Acuda Blue P1Turbo
          BH:Tenergy 05fx

          Comentariu


          • #6
            OK, nicio problema....Daca te intereseaza paleta mea, lasa un nr. de telefon si discutam in privat. Am si alte palete cu lemn de 5 straturi , poate facem o afacere impreuna. Multa sanatate si pace sufleteasca!

            Comentariu


            • #7
              Lemn vândut! Mulțumesc!

              Comentariu

              Procesare...
              X