Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa TSP Vibe", București - 12/13.03.2022

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 14 (0 members and 14 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Morosan Marian - Suceava - open
    Johnny Plaiasu Johnny Plaiasu likes this.

    Comentariu


    • Vlad Maria Victoria-București - Open

      Comentariu


      • Capus Giani /Zarinschi Cătălin /Giol Mihai si Ciuriusniuc Costel / elite

        Comentariu


        • Vieriu Tudorel - Suceava - avansati

          Comentariu


          • Buna seara, Gihan Sefcati - Hobby

            Comentariu


            • Teodorescu Robert - Hobby
              Bustiuc Victor - Hobby
              Abdi Shenol - Hobby

              Comentariu


              • LISAC NADEJNA - Hobby

                Comentariu


                • Matsumoto Paul, Brașov-Hobby

                  Comentariu


                  • Botosneanu Ion
                    Avansati
                    Multumesc
                    nicusortical nicusortical likes this.

                    Comentariu


                    • Bora Robert, Constanța, Hobby

                      Trimis de pe al meu MI 8 folosind Tapatalk

                      Comentariu


                      • Bună ziua domnilor organizatori ,interesant sistemul orelelor gândit de dumneavoastră, eu care as veni de la zalau cu un coleg ce joaca la avansati ar trebui sa pierd 3 zile pt acest turneu ,adică sa nu ajung nici luni dimineață la munca ,crede-ti ca e varianta corecta pt cei din provincie care nu ar dori sa strice 1000 de lei la capitala pt un A plus.Va mulțumesc.
                        lemn Butterfly Sardius Tamca 5000
                        fete Andro Rasanter R42 ultramax

                        Comentariu


                        • Sunt doua zile disponibile, impartite in jumatati - pentru fiecare categorie o parte. Sala are o capacitate limitata.
                          Oricum ar face organizatorii, tot vor fi oameni care din Zalau vor avea aceeasi problema. Oricum ai da-o, e greu si sa ajungi in Bucuresti la 8 dimineata si sa pleci dupa pranz, dar si sa ajungi dupa pranz insa sa pleci la 8-9 seara inapoi.
                          patraulea1980 patraulea1980 likes this.

                          Comentariu


                          • Postat în original de patraulea1980 Vezi post
                            Bună ziua domnilor organizatori ,interesant sistemul orelelor gândit de dumneavoastră, eu care as veni de la zalau cu un coleg ce joaca la avansati ar trebui sa pierd 3 zile pt acest turneu ,adică sa nu ajung nici luni dimineață la munca ,crede-ti ca e varianta corecta pt cei din provincie care nu ar dori sa strice 1000 de lei la capitala pt un A plus.Va mulțumesc.
                            Acelasi lucru este valabil si pt cineva care ar veni din București la Zalau, Cluj sau Timisoara. Eu din București la Tg Mures am facut 7 ore si nu m-am plans. Daca vrei cu tot dinadinsul sa joci, faci drumul, daca nu, nu. Participarea nu este obligatorie.
                            Intotdeauna, orice ai face se gasesc nemulțumiți.

                            Comentariu


                            • Cristescu Cristian Avansati

                              Comentariu


                              • Postat în original de Dan V Vezi post
                                Acelasi lucru este valabil si pt cineva care ar veni din București la Zalau, Cluj sau Timisoara. Eu din București la Tg Mures am facut 7 ore si nu m-am plans. Daca vrei cu tot dinadinsul sa joci, faci drumul, daca nu, nu. Participarea nu este obligatorie.
                                Intotdeauna, orice ai face se gasesc nemulțumiți.
                                intreb si eu : cu bicicleta ?

                                Comentariu


                                • Postat în original de Stoicescu Gheorghe Vezi post

                                  intreb si eu : cu bicicleta ?
                                  maps spne 5 ore si 11 min
                                  patraulea1980 patraulea1980 likes this.

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de Dan V Vezi post
                                    Acelasi lucru este valabil si pt cineva care ar veni din București la Zalau, Cluj sau Timisoara. Eu din București la Tg Mures am facut 7 ore si nu m-am plans. Daca vrei cu tot dinadinsul sa joci, faci drumul, daca nu, nu. Participarea nu este obligatorie.
                                    Intotdeauna, orice ai face se gasesc nemulțumiți.
                                    Nu m-am plâns cred ,doar am pus o întrebare sau o constatare și așteptăm un răspuns avizat ,cred ca nu am cerut prea mult ,și dacă m-as plânge m-as plânge de mingi, condens ,lumina etc ,lucru care e la moda în amatur ,și țin sa te anunț ca în acest weekend am făcut vreo 1200 km sa joc 8 meciuri ,deci cred ca vreau sa joc,asa ca nu încerca să stârnești oamenii ca nu are rost ,îmi răspundea un organizator frumos care e problema de organizare și incercam ,dacă sunteți printre organizatori va mulțumesc ca m-ati luminat ,dau o palinca de zalau
                                    lemn Butterfly Sardius Tamca 5000
                                    fete Andro Rasanter R42 ultramax

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de MihaiLupu Vezi post
                                      Sunt doua zile disponibile, impartite in jumatati - pentru fiecare categorie o parte. Sala are o capacitate limitata.
                                      Oricum ar face organizatorii, tot vor fi oameni care din Zalau vor avea aceeasi problema. Oricum ai da-o, e greu si sa ajungi in Bucuresti la 8 dimineata si sa pleci dupa pranz, dar si sa ajungi dupa pranz insa sa pleci la 8-9 seara inapoi.
                                      As fi vrut sa ajung vineri și sa plec duminica pe la 17 ca la orice concurs structurat pe doua zile dar fiind A+înțelegem și avem opțiunea de a spune pas sau a veni .Mersi de informare
                                      lemn Butterfly Sardius Tamca 5000
                                      fete Andro Rasanter R42 ultramax

                                      Comentariu


                                      • Gheorghiță Vasile, open, Buzău
                                        Mulțumesc!

                                        Trimis de pe al meu STK-L21 folosind Tapatalk

                                        tavy tavy MARIUS67 MARIUS67 like this.

                                        Comentariu


                                        • Vlase Nicolae, avansati, Slobozia.

                                          Comentariu


                                          • Buna ziua, Teodorescu Cosmin - Hobby

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de patraulea1980 Vezi post

                                              As fi vrut sa ajung vineri și sa plec duminica pe la 17 ca la orice concurs structurat pe doua zile dar fiind A+înțelegem și avem opțiunea de a spune pas sau a veni .Mersi de informare
                                              Ce va doriti se poate intampla doar daca se renunta la doua categorii. Si acum se cam suprapun categoriile ca timp de joc.
                                              In orice alta varianta, cu siguranta vor exista doi prieteni care vor juca sambata dimineata si duminica dupa pranz, oricare ar fi alegerea organizatorilor.


                                              Sent from my iPad using Tapatalk

                                              Comentariu


                                              • Salut, se inscrie la Avansati Stoica Liviu Gabriel

                                                Comentariu


                                                • Salut! Se inscrie la Hobby Ionut Polizu !

                                                  Comentariu


                                                  • Ioan Luca Bucuresti hobby


                                                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                                                    Comentariu

                                                    Procesare...
                                                    X