Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

vand lemn-fata Butterfly

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • vand lemn-fata Butterfly

    de vanzare lemn Butterfly Creanga All +, pret 110 lei si fata neagra Butterfly Roundell soft, 2,1 mm, pret 100 ron. Ambele sunt intr-o stare fff buna (aproape noi), nu au lovituri, ciupituri, au fost folosite max 3 luni. detalli la telefon- 0723-567758, preturile sunt usor negociabile, daca starea lor nu corespunde cu ce am spus despre ele returnez banii.
    ZJ-SZLC
    fh/bh- Btf Tenergy o5fx

  • #2
    Postati poze cu produsele,nu va va crede nimeni pe cuvant daca nu vede si poze cu respectivele produse
    Lemn:Butterfly Liu Shiwen
    FH: Tenergy 05
    BH: Dignics 05

    Comentariu


    • #3
      george multumesc, ai dreptate, doar ca cine incearca va fi placut surprins!
      lemnul retinut(vandut), ptr fata anuntul e valabil, mai putem negocia...in principiu platesc eu transportul...
      ZJ-SZLC
      fh/bh- Btf Tenergy o5fx

      Comentariu


      • #4
        lemnul- vandut!
        fata inca de vanzare. exista posibilitatea sa trimit fata in orice oras din Romania pentru a fi vazuta inainte de cumparare.
        multumesc
        ZJ-SZLC
        fh/bh- Btf Tenergy o5fx

        Comentariu


        • #5
          Am vazut personal aceste produse si pot confirma ca sunt intr-o stare impecabila. Cine a cumparat lemnul a facut o alegere foarte buna, la fel cum va face si cel care va cumpara fata.
          We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit.
          Aristotle



          Stiga Offensive Classic ||| DHS G888 / Banco Ouragane

          Comentariu

          Procesare...
          X