Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar lemne si fete

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar lemne si fete

    Lemne: BTY Primorac carbon, maner AN sau ST,sub 90 de grame,modelul vechi, BTY Timo Boll ALC , maner AN sau ST , sub 9o de grame , 1 pereche de fete BTY T 05 FX , toate 2nd hand. Astept oferte,multumesc.Ofer 450 lei pe o pereche de 05 FX noi ; 250 lei pt Primorac si 300 pt ALC.
    Ultima editare de jhon; 01.sep.2012, 20:29.
    Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
    "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

  • #2
    Am un lemn primorac carbon off+ , maner AN, greutate 88-90 g,model vechi cu fluture, inseriat, japan,foarte bine intretinut, la pretul de 250 lei fara transport.
    - - - Actualizat - - -

    - - - Actualizat - - -

    Comentariu


    • #3
      In cazul in care NU este lacuit,trimiteti-l cu Urgent Courier la adresa Piatra Neamț, bd Republicii nr 9 , mag ,Ragazzo , cu ramburs.Multumesc.
      Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
      "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

      Comentariu


      • #4
        Domnule lemnul nu este lacuit iar pentru al trimite am nevoie de un nume, nr de telefon,pot sa l trimit cu posta romana etc.
        Cu stima Viorel
        - - - Actualizat - - -
        Am tel.0723246200
        - - - Actualizat - - -
        A plecat astazi coletul maine e la dvs. a costat 49,3 lei transportuldeci aveti ramburs inclus total 293 lei
        cu stima Viorel

        Comentariu


        • #5
          Multumesc!
          Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
          "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

          Comentariu


          • #6
            Am primit banii! multumesc frumos

            Comentariu


            • #7
              Cu placere! Multumesc si eu.
              Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
              "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

              Comentariu


              • #8
                valabil
                Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
                "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

                Comentariu

                Procesare...
                X