Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Butterfly Timo Boll ZLF

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • VÂND Butterfly Timo Boll ZLF

    După aproape 6 ani m-am hotărât sa-mi vând lemnul. Asa ca, de vanzare: lemn Butterfly Timo Boll ZLF, 82g- nu știu dacă se mai găsește gramajul asta, mâner flared, seria L-probabil are 8 ani. Aproape impecabil, oferă un echilibru rar între viteza și control, cu dedicație speciala pentru topspin. Se potrivește cu toată gama de Tenergy, Xiom Omega și Donic. Ce--am încercat eu, și nu au fost probleme de adaptare. Merge și cu sandwich pe rever, control super. E un lemn care nu dezamăgește pe nimeni, indiferent de nivel. Pana la urma depinde de stilul de joc. Preț cu transport inclus- 550 lei
    "Be your self, everyone is already taken"- Oscar Wilde

  • #2
    Valabil
    "Be your self, everyone is already taken"- Oscar Wilde

    Comentariu


    • #3
      Domnu’ Liviu nu îl vindeți că lemnul e ceva special. Nu neaparat ca e varianta fără holograma, gramaj deosebit, dar e lemnul de suflet. E doar o părere. Cu stima, Vitan Vasile.
      B.Liviu B.Liviu likes this.

      Comentariu


      • #4
        La respectivul lemn, gramajul nu e deosebit, toate zlf au gramajul asta, sunt mai usoare. Gramajul mai rar este peste 85 de grame. In afara de asta intradevar este un lemn cu mare control, cu o viteza decenta la gramajul respectiv pe care le are acuma. Bafta la vanzare.
        B.Liviu B.Liviu likes this.
        Kiss

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de vitanu2006 Vezi post
          Domnu’ Liviu nu îl vindeți că lemnul e ceva special. Nu neaparat ca e varianta fără holograma, gramaj deosebit, dar e lemnul de suflet. E doar o părere. Cu stima, Vitan Vasile.
          Salutare! Îmi aduc aminte ca sunteți adeptul unor lemne cu un gramaj strict, adică preferați unul mai usor, în general. Multumesc foarte mult pentru toate sfaturile date de-a lungul timpului.cred ca as fi putut deveni mai bun dacă v-as fi avut alaturi! Din păcate, varsta a devenit un factor de decisiv în alegerile mele. Mai am câteva lemne deosebite, încerc sa aleg ceva la care sa ma adaptez ușor, conform jocului meu actual. N-am reușit sa fac niciodată o afacere din ce-am vândut, deh, soarta. Am dat lemnul unui prieten, care avut parte de-un furt, se pare. Măcar am făcut o fapta buna! Sa-i poarte noroc!

          vitanu2006 vitanu2006 remy remy like this.
          "Be your self, everyone is already taken"- Oscar Wilde

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de Kiss Vezi post
            La respectivul lemn, gramajul nu e deosebit, toate zlf au gramajul asta, sunt mai usoare. Gramajul mai rar este peste 85 de grame. In afara de asta intradevar este un lemn cu mare control, cu o viteza decenta la gramajul respectiv pe care le are acuma. Bafta la vanzare.
            Probabil.. de acord. Pe Revspin apare 86 g gramaj. Bănuiesc ca au luat în considerare o medie, pentru a avea o părere realista. 4 g, totuși, e o diferenta demna de luat in considerare în cazul acesta. E adevărat, fiecare lemn, are un gramaj optim, care respecta celelalte caracteristici menționate de producător. Review-urile jucătorilor sunt, părerea mea, subiective, având în vedere particularitatile jocului fiecăruia în parte. Teoria e buna, am cumparat lemne, teoretic compatibile cu jocul meu. Gramajul contează, pentru fiecare lemn în parte.Mai pe scurt, respectă specificațiile producătorului la gramajul luat în considerare , ca medie, de producator. Ce este la extreme, referitor la gramaj, vor fi alte specificatii. Sa fim seriosi, se potrivește jocului tău, ok. Dacă nu, poți sa ai același lemn, gramaj diferit, și are alte caracteristici. Asta e părerea mea, restul, va doresc experienta și succese!
            "Be your self, everyone is already taken"- Oscar Wilde

            Comentariu


            • #7
              Lemnul s-a dat
              "Be your self, everyone is already taken"- Oscar Wilde

              Comentariu

              Procesare...
              X