Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Liga Campionilor

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Liga Campionilor

    vrem sa stim daca se va tine pe data de 26 ianuarie liga campionilor din Bistrița si care sint jucatorii care au dreptul la participare la acest concurs.Am inteles ca finalistii din 2006-2007 si organizatorii turneelor de tip A."Multumesc"

  • #2
    Turneul se tine, dar nu in sala aia mare ci in alta cu 5 mese dar eu zic ca e suficient.
    Participantii sunt finalistii tuturor turneelor A si A+ si organizatorii turneelor A+. Daca se doreste pot pune si o lista pe forum.

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de filo
      Turneul se tine, dar nu in sala aia mare ci in alta cu 5 mese dar eu zic ca e suficient.
      Participantii sunt finalistii tuturor turneelor A si A+ si organizatorii turneelor A+. Daca se doreste pot pune si o lista pe forum.
      da , puneti o lista , poate ma treceti si pe mine ,( locul 1 la turneu B , Adjud dec. 2007 ).
      am inteles ca de la turnee A au dreptu sa participe locurile 1 si 2 , dar eu cred ca sunt putini acestia pt. ca se mai repeta si nici nu vin toti , asa ca ar fi bine sa aiba dreptu si de la turnee B doar locul 1. (ca tot campioni se numesc ).
      ce ziceti ?
      Blade: SCHLAGER CARBON OF+
      FH: Tenergy 05 FX
      BH: Tenergy 05 FX

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de ursuleanvasile
        Postat în original de filo
        Turneul se tine, dar nu in sala aia mare ci in alta cu 5 mese dar eu zic ca e suficient.
        Participantii sunt finalistii tuturor turneelor A si A+ si organizatorii turneelor A+. Daca se doreste pot pune si o lista pe forum.
        da , puneti o lista , poate ma treceti si pe mine ,( locul 1 la turneu B , Adjud dec. 2007 ).
        am inteles ca de la turnee A au dreptu sa participe locurile 1 si 2 , dar eu cred ca sunt putini acestia pt. ca se mai repeta si nici nu vin toti , asa ca ar fi bine sa aiba dreptu si de la turnee B doar locul 1. (ca tot campioni se numesc ).
        ce ziceti ?
        Eu sunt de acord in principiu dar problema este ca nu sunt decat 5 mese si trebuie in acest caz limitat numarul de persoane care participa la maxim 20, pentru a avea conditii bune de joc.

        Deci am sa fac o lista cu cei care au dreptul si daca nu vor fi 20 care vor avea drept de participare atunci voi mari grila de prezenta.

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de filo
          Postat în original de ursuleanvasile
          Postat în original de filo
          Turneul se tine, dar nu in sala aia mare ci in alta cu 5 mese dar eu zic ca e suficient.
          Participantii sunt finalistii tuturor turneelor A si A+ si organizatorii turneelor A+. Daca se doreste pot pune si o lista pe forum.
          da , puneti o lista , poate ma treceti si pe mine ,( locul 1 la turneu B , Adjud dec. 2007 ).
          am inteles ca de la turnee A au dreptu sa participe locurile 1 si 2 , dar eu cred ca sunt putini acestia pt. ca se mai repeta si nici nu vin toti , asa ca ar fi bine sa aiba dreptu si de la turnee B doar locul 1. (ca tot campioni se numesc ).
          ce ziceti ?
          Eu sunt de acord in principiu dar problema este ca nu sunt decat 5 mese si trebuie in acest caz limitat numarul de persoane care participa la maxim 20, pentru a avea conditii bune de joc.
          Deci am sa fac o lista cu cei care au dreptul si daca nu vor fi 20 care vor avea drept de participare atunci voi mari grila de prezenta.
          OK !
          Blade: SCHLAGER CARBON OF+
          FH: Tenergy 05 FX
          BH: Tenergy 05 FX

          Comentariu

          Procesare...
          X