Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sfat achizitie paleta

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Sfat achizitie paleta

    Salut!

    Intentionez sa achizitionez o paleta si am nevoie de cateva sfaturi. Fiind un jucator intermediar, cu un stil de joc inca "necristalizat", dar in general bazat pe topspin (semi-distanta si langa masa), ma gandeam ca mi s-ar potrivi un lemn un lemn All+ spre Off-. Avand un bugetde aproximativ 150lei, sunt nehotarat ce sa aleg intre urmatoarele setup-uri:
    - LKT Instinct/Instinct+ (astept pareri) si Hurricane III No.19/Skyline TG2 No. 19 pentru FH (iarasi astept pareri), 729 FX-EL SuperSoft/729 GeoSpin Tacky BH
    sau
    - Lemn domnul Levi (All+/Off-) si 729 Focus 3 Snipe FH, 729 OEM BH.

    Astept orice alte posibilitati ale setup-ului, dar personal inclin catre lemnul dl. Levi datorita calitatii acestuia, care este intr-un fel "sufletul" paletei.
    Multumesc si astept sfaturi.

  • #2
    Salut,
    Eu as recomanda, indiferent ce lemn alegi, H3 pe forehand (e mai usor de stapanit decat TG2 si e ceva mai buna la topspin) si pe rever 729 FXEL pt. topspin sau Focus Snipe pt. capace si contre.
    www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
    http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

    Comentariu


    • #3
      Ok. Ramane Instinct+ cu Hurricane III No.19 pe FH si 729 FX-EL SuperSoft pe BH. Multumesc!

      Te contactez pe privat ca sa iti dau detaliile de livrare.

      Comentariu


      • #4
        Eu as opta pt un lemn mai bun si fete friendship oem... fetele le mai schimbi dar lemnul ar fi preferabil sa ramana constant acelasi
        Lemn: Butterfly Petr Korbel
        BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

        Comentariu


        • #5
          Spre acelasi lucru inclinam si eu, dar deja am dat comanda de setup-ul din postul anterior. Sper sa nu regret

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de yoanonim98 Vezi post
            Spre acelasi lucru inclinam si eu, dar deja am dat comanda de setup-ul din postul anterior. Sper sa nu regret
            Puteti comanda lemn de la Levi daca vreti. Apoi mi-l puteti trimite prin posta sa va lipesc fetele.
            www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
            http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

            Comentariu


            • #7
              Multumesc mult domnule RBlade pentru amabilitate, dar ramane comanda facuta ieri cu lemn Instinct+. Daca nu e pe placul meu sper sa il pot vinde pe forum si achizitiona unul de la domnul Levi. Ati trimis coletul?

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de yoanonim98 Vezi post
                Multumesc mult domnule RBlade pentru amabilitate, dar ramane comanda facuta ieri cu lemn Instinct+. Daca nu e pe placul meu sper sa il pot vinde pe forum si achizitiona unul de la domnul Levi. Ati trimis coletul?
                Aveti MP.
                www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                Comentariu


                • #9
                  Am primit setup-ul. Multumiri domnului RBlade, un om de incredere!
                  Se poate inchide topicul.

                  Comentariu

                  Procesare...
                  X