Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Materiale tenis de masa

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Vezi ca eu cred ca ai omis un 0. 4000 € ar fi prețul corect.
    gpopescu gpopescu likes this.

    Comentariu


    • #27
      Postat în original de CornelTT Vezi post
      Pretul este specula 100%. Unii stim lemnul, poate am intrebat de el etc. L-ati luat cu 750 lei probabil si acum v-ati ganDit sa dati un "tun in afaceri", dupa cateva zile vreti pe el 1250 lei... Chiar serios?
      De acord cu dvs....cred ca acest utilizator a confundat platforma de vanzari...

      Comentariu


      • #28
        Postat în original de Topsaneanu Valentin Vezi post
        Domnul Cornel reiau și cu d-voastră discuția?
        Anuntul este în limitele cerintelor de postare,nu e treaba nimănui cu cât l am luat si cu cât îl vand.
        Am un lemn la vanzare asta trebuie sa va intereseze,nu cu cât l am luat,de unde.
        De carcoteala suntem cei mai buni.

        Trimis de pe al meu SM-A505FN folosind Tapatalk
        Mi se pare o chestie de respect reciproc dl Valentin. Credeti-ma, nu am nimic cu dumneavoastra, puteti sa cereti si 1000 EUR pe lemn, nu v-am urmarit in mod special anunturile de pe forum, sa stiti asta. Dar acest anunt este ... strigator la cer. Sincer va spun, daca vreti sa vindeti aici pe forum, nu cautati sa prostiti oamenii in fata, pentru ca multi de aici ne stim, oamenii mai vorbesc intre ei, se afla cum faceti oferte cand vreti sa cumparati si vedem cum vreti sa vindeti. Daca vreti sa faceti specula cu materiale de tenis de masa ati gresit locul, va asigur de asta. Din experienta mea din ultimii 12 ani va spun, dovediti mai mult respect prin felul cum faceti tranzactii de cumparare/ vanzare si va garantez ca o aveti si preturi bune la ce cumparati si o sa aveti si cumparatori la ce vindeti pe forum. Ce sa spun, nu pot sa va spun succes la vanzare ca asta ar insemna sa sustin specula pe care o faceti, cel putin cu acest lemn. Va spun doar sanatate !
        Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

        Comentariu


        • #29
          Domnul acesta este un bișnițar 100 % se milogește si face oferte de nimic pt materiale ( ex lemnul dl-lui gruia lu novac ) l a înnebunit pe omul ala cu oferte de 2 lei !!!
          Rozena - VISCARIA - Rozena

          Comentariu


          • #30
            Suntem in ziua Rastignirii pe cruce a Mantuitorului Hristos! Intotdeauna ne intrebam de ce exista rau, care este natura lui...Raul este absenta BINELUI, ne ajuta sa apreciem si mai mult BINELE...Iubirea de arginti este o patima grea, pe Iuda l-a costat 2 vieti: cea lumeasca si cea cereasca...Actiunile domnului T. ne fac sa apreciem si mai mult oameni ca Bogdan Roman, Sorin Sovea, Rares Parjol, dragul meu prieten Steffy si multi altii, care stralucesc prin bunul simt si decenta lor! Sa fim deci mai buni, iar Sfintele Sarbatori Pascale sa ne picure in suflet stropi de senin! Sanatate si pace, tuturor!!

            Comentariu


            • #31
              da' ce are lemnu' ala de costa 700 lei?
              un singur lemn DEF
              zeci de fețe diverse

              Comentariu


              • #32
                Domnule Dolly, sunteti absolut delicios!! Mi-am adus si eu aminte de o expresie: sa incerci marea cu degetul ! Aici mi se pare ca se incearca Oceanul Pacific cu degetul!!
                dolly dolly reveneala reveneala like this.

                Comentariu


                • #33
                  Cred ca a crezut ca a descoperit o noua metoda de făcut bani : din tenis. Pândește oferte pe forum ,achiziționezi la pret ff mic apoi aștepți o zi ,doua și vinzi la pret dublu. Numai ca ne am mai sesizat și noi și e mai greu.

                  Comentariu


                  • #34
                    Eu știu ca în anii trecuți, de sărbători unii mai lăsau la pret . Acum în acest caz este exact invers.

                    Comentariu


                    • #35
                      Pana la urma, e foarte mult zgomot pentru nimic! Cred ca a fost o gluma a domnului T. , care acum se tavaleste pe jos de ras! NU CRED ca domnul T. vrea sa faca " bijnita " chiar aici pe forum, unde sunt oameni bine informati si destul de cunoscatori....
                      Skynet50 Skynet50 likes this.

                      Comentariu


                      • #36
                        Chiar e delicioasa situația,intr-adevar.M am lămurit din prima postare.
                        Un Paște fericit sa aveți și sa va lumineze Dumnezeu mintea,gândurile ca sunt foarte mulți frustrați printre noi,din pacate.
                        Oricum lemnul nu îl vând și ca și curiozitate,ptr.cei neinformați,căutați sa cumpărați de pe Ebay Un lemn Maze,sa arate ca asta,vedeți dacă găsiți și dacă găsiți uitați va cât costa,ca sa vedeți care e valoarea unui asemenea lemn.
                        Cumpărați voi lemne cantuite sub pretextul ca sunt contuite pt.protectie.Ala dacă era în zaua lui ca și lemn nu mai exista pe forum.
                        Din păcate ptr.unii ce e bun ,e scump,pretul unui lemn bun ca asta de pe siterile internaționale de profil confirma ce spun eu.
                        UN PAȘTE FERICIT SA AVETI IAR PE CEI NELINISTITI SI AFECTATI CA FAC EU SPECULA PE FORUM SA DOARMA LINISTITI.
                        NU VAND LEMNUL !
                        UN PASTE LUMINAT SI SANATATE,SA NE VEDEM SANATOSI LA TURNEE!

                        Trimis de pe al meu SM-A505FN folosind Tapatalk

                        Comentariu


                        • #37
                          Topic și anunț închis!

                          Trimis de pe al meu SM-A505FN folosind Tapatalk

                          Comentariu


                          • #38
                            Postat în original de Topsaneanu Valentin Vezi post
                            Topic și anunț închis!

                            Trimis de pe al meu SM-A505FN folosind Tapatalk
                            Si cei 400 de euro???


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comentariu


                            • #39
                              Postat în original de dani 0205 Vezi post

                              Si cei 400 de euro???


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              s-a razgandit !!! )) a incercat si el o “afacere” !!!

                              Rozena - VISCARIA - Rozena

                              Comentariu


                              • #40
                                Postat în original de iMihai Vezi post

                                s-a razgandit !!! )) a incercat si el o “afacere” !!!
                                Saracu'…..
                                Imi dau lacrimile de suparare🥲


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                iMihai iMihai likes this.

                                Comentariu


                                • #41
                                  Pentru chestia aceasta ar cam trebui IGNORAT pe viitor cand va dori sa vândă !!!
                                  Pascalau Pascalau likes this.
                                  Rozena - VISCARIA - Rozena

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Ai mare dreptate. Cred ca își cam bate joc de noi. Ba vinde , ba nu vinde, ba glumește,ba cere cât are chef, după cum spune chiar el și nu e treaba noastră. Forumul acesta nu e jucăria lui sau bătaia sa de joc.
                                    iMihai iMihai likes this.

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Lemn Stradivarius vândut
                                      Topic închis.


                                      Trimis de pe al meu SM-A505FN folosind Tapatalk

                                      Comentariu

                                      Procesare...
                                      X