Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Dr. Neubauer Combination Efect

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Dr. Neubauer Combination Efect

    vind lemn Dr. Neubauer Combination Efect cu protectie banda pe margine.arata impecabil.pentru cei interesati trimit poze.pret fix 250 ron.
    -fac reducere 20 ron ultimul pret 230 ron merita vazuta.
    -la pachet si fata Dr. Neubauer scalp
    -husa paleta
    Ultima editare de stelian; 04.oct.2012, 07:33.

  • #2
    -fac reducere 20 ron ultimul pret 230 ron merita vazuta.

    Comentariu


    • #3
      ai mp
      blade: Zhang Jike Super ZLC
      fh: Butterfly Tenergy 05
      bh: Dr. Neubauer Killer

      Comentariu


      • #4
        ce tip de miner are lemnu ?
        Butterfly Viscaria fl
        Butterfly tenergy05

        Comentariu


        • #5
          acest lemn a fost modificat la maner pentru o mai buna priza.mai mult decat atat,procedand asa,i-am oferit o mai buna protectie a manerului,astfel incat sa nu mai fie fragil ori sa isi schimbe forma la o strangere mai tare in mana ori atunci cand mana e asudata.lemnul este dr-neubauer si se poate verifica cu usurinta la cei care au sau au avut pe mana acest lemn.pe acest site ,puteti scrie un mesaj lui corcoz costin el fiind autorul modificarii acestui lemn
          - - - Actualizat - - -
          Postat în original de stely94 Vezi post
          acest lemn a fost modificat la maner pentru o mai buna priza.mai mult decat atat,procedand asa,i-am oferit o mai buna protectie a manerului,astfel incat sa nu mai fie fragil ori sa isi schimbe forma la o strangere mai tare in mana ori atunci cand mana e asudata.lemnul este dr-neubauer si se poate verifica cu usurinta la cei care au sau au avut pe mana acest lemn.pe acest site ,puteti scrie un mesaj lui corcoz costin el fiind autorul modificarii acestui lemn
          numarul meu de telefon 0761143807
          - - - Actualizat - - -
          bonus iti dau si o husa

          Comentariu

          Procesare...
          X